1i byt na Masarykovej ulici Predaj Exkluzívne

64,990€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave na žiadanej Masarykovej ulici v Michalovciach.

 

Lokalita:

 

Lokalita spomínaného bytu patrí medzi najžiadanejšie v Michalovciach. Mnoho zelene, potraviny, školy, škôlky, reštaurácie, lekári a plno ďalších služieb. To všetko a ešte viac ponúka okolie ulice, na ktorej sa daný byt nachádza. Nový majiteľ bude mať aj železničnú stanicu a maloobchodný park Lipa len na skok.

 

Centrum mesta delí od bytu len 10 minútová cesta krokom. Parkovanie je v danej lokalite bezproblémové a tak sa vyhnete zdĺhavému hľadaniu parkovacieho miesta.

 

Byt:

 

Začíname vstupom do predsiene. Po ľavej strane nájdeme kúpeľňu s toaletou a vaňou. Jej pôvodný stav umožňuje novému majiteľovi možnosti rekonštrukcie podľa vlastných neobmedzených predstáv.

 

Kuchyňa disponuje novou linkou, sporákom, pekným jedálenským stolom a prístelkou. Šikovne riešená kuchynská linka poskytuje množstvo úložného priestoru.

 

V obývacej izbe si svoje miesto nájde pohodlný gauč, televízor, stolík ako aj obývacia stena s veľkou kapacitou úložného miesta.

 

Podlahová plocha je 31,59 m². Nadbytočné veci si môžete odložiť v pivnici, ktorá prislúcha k bytu.

 

Byt je vybavený plastovými oknami a plávajúcou podlahou. Mesačné náklady pre dve osoby vo výške 89 eur sú bonusom, ktorý každého iba poteší.

 

 

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nový majitelia sa nasťahujú do kompletne zatepleného bytového domu s čistým vchodom. Bývanie spríjemní príjemný balkón na medziposchodí.

 

Cena 64 990 €

 

ID: 1048185

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 13. septembra, 2022 o 4:32

  • ID nehnuteľnosti: 1048185
  • Cena: 64,990€
  • Výmera: 31 m²
  • Počet izieb: 1
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár