Nová cena 2i bytu na atraktívnej adrese Predaj Exkluzívne, Výborná cena

93,500€

Popis

 

Pozývame vás na obhliadku zrekonštruovaného 2-izbového bytu s príjemnou atmosférou, praktickou dispozíciou, priamo v centre mesta Michalovce.

Byt sa nachádza v menšom tehlovom bytovom dome s vlastným dvorom, parkovacími miestami a detským ihriskom.

 

Lokalita:

Excelentná lokalita, kde v podstate do pár krokov nájdete všetko, čo k plnohodnotnému komfortnému bývaniu potrebujete. Škôlka priamo vo dvore.

V skratke sa nachádza v absolútnej blízkosti centra mesta so všetkými výhodami, ktoré centrum ponúka. Je na vás ako si vychutnáte tento nenahraditeľný benefit.

 

Byt:

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou, do ktorej vojdete zo vstupnej chodby.

Z chodby máme po pravej strane nadrozmernú kúpeľňu ladenú v neutrálnych a príjemných farbách, vybavenú praktickým vetracím oknom, sprchovacím kútom, vaňou, toaletou, technickou miestnosťou, kotlom a miestom pre práčku a sušičku.

Hneď oproti kúpeľni je samostatná izba, ktorá sa momentálne využíva ako detská a vybavená je roldor skriňou pozdĺž celej izby.

V tomto byte je cítiť príjemnú atmosféru navodenú svetlými zemitými farbami v celom byte.

Kuchyňa je vybavená linkou na mieru taktiež v zemitých tónoch, plynovým sporákom a rúrou na pečenie. Prehliadku na tomto byte zavŕšime obhliadkou balkónika s výhľadom na mesto.

Super benefitom tejto nehnuteľnosti je vlastné ústredné kúrenie s plynovým kotlom vedené pomocou radiátorov. Na bytovom dome je odsúhlasená rekonštrukcia exteriéru.

Podlahová plocha bytu s loggiou je 51,5 m². K bytu prislúchajú dve pivnice s plochou 7 m² a 3 m².

 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac podrobností o byte alebo lokalite, tak nám napíšte ondo@realityzemplin.sk alebo zavolajte +421 907 888 149, my vám podáme doplňujúce informácie a dohodneme sa prípadne aj na prehliadke. Pekný deň.

 

Cena 93 500 €

 

ID: 1048219

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 23. marca, 2023 o 9:02

  • ID nehnuteľnosti: 1048219
  • Cena: 93,500€
  • Výmera: 51 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár