2i byt v centre pripravený na rekonštrukciu Predaj Zľava 6000€

82,490€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj slnečný, tehlový 2-izbový byt priamo v centre Michaloviec na adrese Alex. Markuša.

 

Lokalita:

 

Na krok k obchodom, lekárňam, kaviarňam, bankám aj samotnému centru. Obľúbené nákupné centrá Kaufland a Zemplín sú vzdialené cca 5 minút chôdze. Je na Vás, ktorým smerom vykročíte. Centrum mesta bude Vašim novým domovom.

 

V tomto bytovom dome je nízky počet bytov, čo ma vplyv na mieru slušnosti, čistoty a bezpečnosti spoločných priestorov.

 

Byt:

 

Kto si potrpí na originalitu v rekonštrukcii a zariaďovaní vlastného bývania, tak tento byt je pre neho ideálny.

Dizajnové riešenia do najmenších detailov si pri zariaďovaní interiéru môžete doladiť podľa vlastného vkusu. Pôvodná kúpeľňa, chodba a špajzík sú už zbúrané a vynesené cez tri tony stavebného odpadu. Vzniknutý otvorený priestor ponúka miesto pre vašu novú kúpeľňu či ďalšiu menšiu samostatnú izbu s oknom.

 

Ďalej tento byt disponuje samostatnou kuchyňou, svetlou a priestrannou obývacou izbou, balkónikom, z ktorého si užijete príjemný výhľad na mestský život a spálňu zo vstupom z chodby aj obývačky.

 

Benefitom je možnosť zriadenia vlastného ústredného kúrenia pomocou radiátorov alebo podlahového vykurovania. Ďalším benefitom je, že tento bytový dom je postavený z tehly, pričom svojimi vlastnosťami poskytuje zahriatie v zime a naopak v lete Vás príjemne schladí.

 

Čerešničkou je možnosť regulácie nákladov na teplo osadením krbovej piecky v obývacej časti.

 

Podlahová plocha bytu s balkónom je 51,5 m².

 

Bicykle, lyže, pneumatiky a ďalšie často nepoužívané drobnosti si môžete odložiť v dvoch pivniciach o výmere 7 m² a 1,5 m².

 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac podrobností o byte alebo lokalite, tak mi napíšte alebo zavolajte +421907888149, my Vám podáme doplňujúce informácie a dohodneme sa prípadne aj na prehliadke.

 

Cena 82 490 €

ID: 1048211

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 1. novembra, 2022 o 2:36

  • ID nehnuteľnosti: 1048211
  • Cena: 82,490€
  • Výmera: 51 m²
  • Počet izieb: 2
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár