2i byt s logiou blízko centra Predaj Náš homestaging

99,000€

Popis

 

Byt sme pripravili a zariadili našim HOMESTAGINGom s dôrazom na efektívnu prezentáciu, vzbudenie pozitívnej emócie a prvého dojmu.

Takto vieme pripraviť na predaj aj tvoju chyžku.

Prajeme pekný deň

Tím Reality Zemplín
___________________________

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj zrekonštruovaný, svetlý 2-izbový byt s logiou vo vyhľadávanej časti Michaloviec na ulici J. Murgaša.

Lokalita:

 

Lokalita je známa prostredím plným zelene a občianskou vybavenosťou na vysokej úrovni. Do centra mesta sa dostanete pešo za tri minúty. Táto adresa je situovaná do tichej časti ulice, zároveň je to ideálne miesto pre mestský a rodinný život.

Máte chuť na kvalitnú kávu? Vaše nároky ukojí ospevovaná kaviareň U baristu. Alebo ak máte chuť na sladké, navštívte Bábovkáreň.


Byt:

 

Cez bezpečnostné dvere vchádzame do vstupnej chodby, odkiaľ sa vieme samostatne dostať do kúpeľne, kuchyne, spálne aj obývacej časti.

V kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo so skrinkou, toaleta a svoje miesto si nájde aj práčka. Farebne je ladená v moderných bielo-šedých farbách.

Veľkorysá a najväčšia izba, ktorá slúži ako obývačka ponúka výhľad do vnútornej pokojnej zóny plnej zelene. Kuchyňa disponuje linkou v príjemných farbách, vybavená je sporákom, miestom pre chladničku a jedálenskym stolom.

Spálňa so samostatným vstupom disponuje krytou logiou, ktorá je taktiež orientovaná do vnútrobloku.

Podlahová plocha bytu s loggiou je 53 m². K bytu prislúcha aj pinica v suteréne. Nehnuteľnosť sa nachádza na druhom poschodí zo 7 s novým výťahom.

 

Budúci majiteľ ocení nízke mesačné náklady a teplú južnu orientáciu bytu.

Cena 99 000 €

ID: 1048220

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 11. novembra, 2022 o 9:45

  • ID nehnuteľnosti: 1048220
  • Cena: 99,000€
  • Výmera: 53 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár