2i byt v modernom komplexe Predaj

95,000€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj príjemný a zrekonštruovaný 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom na Špitálskej ulici v Michalovciach.

 

Lokalita:

 

Občianska vybavenosť na Špitálskej ulici je na vysokej úrovni. Nablízku je Tesco, FARMFOODS potraviny, DM drogéria, Jysk, kaviareň a pizzeria. V širšom okolí sa nachádzajú základné školy, materské školy a stredné školy.

 

Tento bytový dom a areál prešiel v roku 2018 kompletnou modernou rekonštrukciou, čo značí, že všetko je nové, čisté a pekné. Komplex je kompletne celý oplotený, pravidelne udržiavaný s dostatočným množstvom zelene. Vlastná úsporná kotolňa, kamerový systém a bezbariérový prístup.

 

Areál disponuje dreveným altánkom s pieskoviskom vo vnútrobloku, ktorý ponúka možnosti príjemného posedenia či grilovačky.

 

Priamo pod bytovým domom sa nachádza vlastné parkovacie miesto o rozlohe 12 m².

 

Byt:

 

Za vchodovými dverami milo prekvapí vstupná hala so vstavanou roldor skriňou, ktorú môžete využívať napríklad ako miesto pre kabáty či obuv.

 

Zo vstupnej haly pokračujeme do pomerne veľkej obývacej izby prepojenej s modernou kuchyňou. Za zmienku stojí na mieru vyrobená televízna stena s policami a poličkami.

 

Menšia izba so vstupom z obývacej izby, vytvorená sadrokartónovou stenou a posuvnými dverami, môže slúžiť ako hostovská izba či pracovný kútik.

 

Kúpeľňa má klasickú vaňu, práčku, komody a samostatnú toaletu.

 

Moderná kuchyňa je vyrobená na mieru, plne zariadená a disponuje veľkorysým pracovným priestorom. Vstavaná rúra a mikrovlnka, indukčná varná doska, chladnička a nechýba ani vstavaná umývačka riadu.

 

Spálňa zo vstupom z chodby má praktickú výmeru 13,48 m².

 

Celková výmera bytu je 48 m² a parkovacieho miesta 12 m². V byte je zavedený vysokorýchlostný optický internet.

 

Cena 95 000 €

 

ID: 1048109

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 10. júna, 2022 o 9:34

  • ID nehnuteľnosti: 1048109
  • Cena: 95,000€
  • Výmera: 48 m²
  • Pozemok: 12 m2
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár