2i byt na skok od centra Predaj

89,900€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj tehlový a útulný 2-izbový byt hneď pri centre Michaloviec na Masarykovej ulici.

 

Masaryková ulica je miesto, kde sa býva dobre. Preto máme radosť, že vám môžeme ponúknuť tento zrekonštruovaný byt o výmere takmer 47 m².

 

Lokalita:

 

Táto ulica je svojou polohou ideálna na užívanie si mestského života. Človek je takpovediac v centre diania.

 

Občianska vybavenosť v lokalite je na excelentnej úrovni, auto potrebovať naozaj nebudete. V pešej dostupnosti sa náchadza samotná pešia zóna, pošta, reštaurácie, viacere fitness centrá, lekárne, obľúbené nákupné centrá Kaufland a Zemplín, futbalové a detské ihriská.

 

Byt:

 

Táto nehnuteľnosť je ideálna ako prvý krok k vlastnému bývaniu, vhodný ako pre jedinca tak pre mladý pár.

 

Byt sa skladá z priestrannej vstupnej chodby, z ktorej sa pohodlne dostanete do všetkých samostatných nepriechodných izieb. Do spálne, do kuchyne, do obývacej izby a do kúpeľne.

 

Kuchyňa disponuje linkou, sporákom, digestorom, jedálenskou časťou, miestom pre práčku a chladničku. Kúpeľňa má klasickú vaňu, viacero skriniek a samostatnú toaletu. Priestranná spálňa o výmere 15,23 m², má šatníkovú skriňu, posteľ a svoje miesto si našiel aj pracovný stôl.

 

Podlahová plocha bytu je 46,54 m². K bytu prislúcha aj pivnica.

 

Nízky počet bytov ma vplyv na mieru slušnosti, čistoty a bezpečnosti spoločných priestorov. Osloví vás aj bytový dom, ktorý prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov. Celý vchod a okolie pôsobí príjemne a čisto.

 

 

Z viacerých dôvodov môžeme túto nehnuteľnosť považovať za ideálnu aj ako investíciu na prenájom či airbnb a to vďaka skvelej lokalite, výbornej dispozícii, dobrej dostupnosti a nízkym mesačným nákladom.

 

 

Cena 89 900 €

 

ID: 1048122

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 29. júna, 2022 o 6:11

  • ID nehnuteľnosti: 1048122
  • Cena: 89,900€
  • Výmera: 46 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár