2i byt v top časti východu Predaj Zľava 4000€

75,000€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj slnečný 2 izbový byt s lodžiou na adrese Petra Jilemnického v Michalovciach. Hlavnými benefitmi tohto bytu sú top lokalita, ideálne poschodie a nízke mesačné nájomné.

 

Lokalita:

 

Jedná sa o vyhľadávanú časť mesta, ktorá je obľúbená predovšetkým mladými ľuďmi a rodinami, najmä pre jej kompletnú občiansku vybavenosť a blízkosť centra mesta. Detské jasle, školy, škôlky, kaviarne, reštaurácie a bary, to všetko len do pár minút peši.

S nákupmi si nemusíte robiť žiadne starosti, nakoľko obľúbený Lidl, GVP a Supermarket Idea sú vzdialené len 4 minúty chôdze. Taktiež sa tu nachádza reštaurácia Pestucci, pizzeria a vietnamské bistro.

Rodinky s deťmi určite potešia detské ihriská, mestský park plný zelene a interiérové ihrisko Divočinka. Na Námestie osloboditeľov sa peši dostanete do 10 minút.

Veľké parkovisko sa nachádza priamo pod bytovým domom, tak s ťažkým nákupom je to len na skok.

 

Byt:

 

Patríte medzi tých, ktorí nemajú radi kompromisy a svoje bývanie si chcú urobiť presne podľa seba? Tak ste na správnom mieste!

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, ďalej obývacej izby, ktorá vytvára vzdušný a krásny priestor, lodžie, kuchyne, spálne, kúpeľne a samostatnej toalety.

 

Podlahová plocha bytu s lodžiou je 52,16 m². Bicykle, lyže, pneumatiky a ďalšie často nepoužívané drobnosti si môžete odložiť v pivnici, ktorá prislúcha k bytu.

 

Cena 75 000 €

 

ID: 1048265

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 23. marca, 2023 o 9:22

  • ID nehnuteľnosti: 1048265
  • Cena: 75,000€
  • Výmera: 52 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár