3i byt, lodžia, zeleň a top lokalita Predaj

109,000€

Popis

 

Ak snívate o bývaní v lokalite, ktorá sa pýši príjemným bývaním a každodenným pohodlím, vďaka dobrej občianskej vybavenosti a dostupnosti služieb takmer na krok od bytového domu, tak si s touto nehnuteľnosťou určite padnete do oka.

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj slnečný 3i byt s príjemnou lodžiou na ideálnom 4. poschodí bytového domu v atraktívnej časti Michaloviec na Štefánikovej ulici.

 


Lokalita:

 

Zriedkavá ponuka nehnuteľností a jej miznutie v okamihu, len keď sa nejaká na predaj objaví, svedčí o kvalite danej lokality.

Do dvoch minút pešo máte obľúbenú pekáreň Rem. Hámre, piváreň Bažant, fitness centrum Berdy Rock Body Gym, kaviarničku Piccollo, novú mestskú plaváreň, materskú školu a samotné centrum do 3 minút.

Okolitá zeleň, základné školy, materské školy, obchodné reťazce, reštaurácie a novovybudované detské multifunkčné ihriská a rôzne ďalšie služby robia z tejto časti Michaloviec výborné miesto na život.

 

Byt:

 

Veľkorysá obývačka s krytou lodžiou a výhľadom na naše mesto, 2 spálne, jedna slúži ako spálňa a druhá sa využíva ako detská izba, ktorá prešla čerstvou rekonštrukciou – sadrokartón, podlahy, roldoor skriňa a obložkové dvere.

Tento byt sa predáva aj čiastočne zariadený.

Ďalej samostatná kuchyňa vybavená linkou, sporákom, rúrou a jedálenskou časťou. Kúpeľňa prešla vlnou rekonštrukcie už dávnejšie, majitelia ju mali v pláne obnoviť novou dlažbou a sanitou.

Špajza pri kuchyni a skriňa s botníkom vo vstupnej chodbe sa postarajú o všetky vaše veci.

Zateplený bytový dom má novú strechu a práve prebieha rekonštrukcia výťahu a spoločných priestorov. Okolie bytovky je udržiavané a plné zelene.

Podlahová plocha bytu s lodžiou je 67 m². K bytu prislúcha aj pivničná kobka.

 

Cena 109 000 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Podrobnosti

Aktualizované: 12. septembra, 2023 o 2:35

  • ID nehnuteľnosti: 1048302
  • Cena: 109,000€
  • Výmera: 67 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Adriana Ondová
0907 888 149

Kontaktný formulár