3i byt s lodžiou na tichej adrese Predaj Zariadený, Zľava 3000€

111,000€

Popis

 

Byt sme pripravili a zariadili našim HOMESTAGINGom s dôrazom na efektívnu prezentáciu, vzbudenie pozitívnej emócie a prvého dojmu.

Takto vieme pripraviť na predaj aj tvoju chyžku.

Prajeme pekný deň

Tím Reality Zemplín
___________________________

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt s lodžiou na začiatku sídliska SNP v Michalovciach.

 

Lokalita:

 

Na tomto pokojnom a nepriechodnom sídlisku v Michalovciach na Severnej ulici, ponúkame na predaj príjemné bývanie s dobrou občianskou vybavenosťou. Priamo pod bytovým domom sa nachádzajú potraviny, pizzeria expres, kvetinárstvo a cca 5 min krokom sa nachádza obľúbený obchodný dom Zemplín a Kaufland.

 

Vašich drobcov potešia moderné detské ihriská vo vnútrobloku tohto sídliska. V blízkosti, cca 10 minút pešo sa nachádza aj rekreačné jazierko Baňa s možnosťou lovu rýb, detskými ihriskami a fitness outdoor.

 

Byt:

 

Po vstupe do bytu sa nachádzame v predsieni disponujúcej botníkom, komodami a vstupom do kúpeľne. Kúpeľňa obsahuje vaňu, úložný priestor, miesto pre práčku a samostatnú toaletu. Po pravej strane sa nachádza kuchyňa s priestannou dispozíciou, vybavená linkou, sporákom, chladničkou a stolom so stoličkami. Izba so vstupom z chodby, sa využíva ako detská izba s tichou orientáciou do dvora.

 

Pokračujeme do veľkorysej obývacej izby vybavenej gaučom, komodami a vstupom na krytú, moderne zrekoštruovanú lodžiu o rozlohe 2,91 m². Druhá izba sa využíva ako spálňa a je vybavená manželskou posteľou, písacím stolíkom, skriňou a detskou poschodovou posteľou. Orietovaná je taktiež do tichého dvora.

 

Podlahová výmera bytu s lodžiou je 66,18 m². K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 2 m².

 

Byt sa nachádza sa na 3. poschodí bytového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou fasády a pôsobí veľmi moderne. Disponuje taktiež bezbariérovým výťahom a spoločné priestory sú pekné a čisté.

 

Cena 111 000 €

 

ID: 1048145

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 19. júla, 2022 o 12:49

  • ID nehnuteľnosti: 1048145
  • Cena: 111,000€
  • Výmera: 66 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0911 300 833

Kontaktný formulár