3i byt v najobľúbenejšej časti mesta Predaj Exkluzívne

109,000€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj 3-izbový byt s veľkou lodžiou v najobľúbenejšej časti Michaloviec na Štefánikovej ulici.

 

Lokalita:

 

Ak si ráno potrpíte na čerstvé pečivo, stačí zísť pár krokov k obľúbenej pekárničke Remetské Hámre. Lokalita má mnoho kvalitných výhod, až nie je jednoduché, ktorú z nich uprednostniť.

 

Multifunkčné obchodné domy so širokou ponukou v pešej dostupnosti. Pod jednou strechou lekáreň, potraviny, reštaurácia, pohostinstvá a kozmetické salóny. Samotné centrum mesta vzdialené pár krokov, kde si môžete vychutnať všetky pôžitky, ktoré mesto ponúka. Až tri základné, ako aj materské školy v pešej vzdialenosti od bytového domu.

 

Byt:

 

Veľkorysá obývacia izba s krytou lodžiou o rozlohe 5,21 m², vstupná chodba, kúpeľňa, dve samostatné spálne, šatník, kuchyňa a komora.

 

Jedná sa o príjemný a čistý byt v top lokalite. Nehnuteľnosť sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Na tomto bytovom dome je v najbližších mesiacoch schválená plánovaná výmena bezbariérového výťahu a rekonštrukcia spoločných priestorov.

 

Kuchyňa disponuje novou linkou, sporákom, jedálenskou časťou a komorou pre vaše potraviny. Kúpeľňa prešla vlnou rekonštrukcie v r. 2013 a je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom, miestom pre práčku a toaletou.

 

Podlahová plocha bytu s lodžiou je 68,74 m². Nadbytočné veci si môžete odložiť v pivnici o rozlohe 2 m², ktorá prislúcha k bytu.

 

Budúci majiteľ ocení nízke mesačné náklady na bývanie cca 150 eur pre tri osoby.

 

Cena 109 000 €

 

ID: 1048085

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 6. apríla, 2022 o 6:03

  • ID nehnuteľnosti: 1048085
  • Cena: 109,000€
  • Výmera: 69 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár