3i byt o výmere 82m² na Okružnej ulici Predaj

143,000€

Popis

 

Jedinečný je slovo, ktoré sa pri nehnuteľnostiach v tejto lokalite skloňuje veľmi často.

 

Zuzana Kakošová z Reality Zemplín, ponúka na predaj elegantný 3-izbový byt o výmere takmer 83 m² s lodžiou na Okružnej ulici v Michalovciach.

 

Nehnuteľnosť sa pýši nadštandardnou metrážou a skvelou dômyselnou dispozíciou s veľkými izbami. Veľkosť jednej z izieb ponúka možnosť predelenia, ktorú aktuálny majitelia využili, a vytvorili tak ďalšiu plnohodnotnú miestnosť.

Príjemný pocit domova a množstvo úložných priestorov je ideálna kombinácia, v ktorej sa nájde takmer každý.

 

Byt:

 

Čaro veľkometrážneho priestoru pocítite už pri samotnom vstupe do bytu. Chodbou sa do jednotlivých častí bytu vieme dostať samostatne. Vstupom po pravej strane je kúpeľňa a oddelené WC, však skôr je malá práčovňa a šatník, ktorý poteší viac ako jedného pragmatika.

 

Kúpeľňa disponuje rohovou vaňou, kombináciou obkladov a materiálov skvelo ladí s celkovou atmosférou bytu.

 

Následne prakticky riešená otvorená kuchyňa spolu s jedálenským priestorom. Harmonicky farebne ladená, vybavená spotrebičmi dennej potreby a stále priestorovo dostatočne pracovne rozľahlá.

 

Spomínaná izba rozdelená na dve plnohodnotné izby, aktuálne slúžia ako detská izba a spálňa. Do oboch izieb sa dostaneme cez kvalitné posuvné dvere, ktoré poskytujú dostatok súkromia a svojou funkčnosťou aj šetrenie priestoru. Obe su orientované do tichého vnútrobloku.

 

Priamo chodbou sa dostávame do srdca bytu, ktorým je obývací priestor. Priestranná presvetlená miestnosť, ktorú viete funkčne doplniť rozmerovo o akékoľvek zariadenie pre príjemný relax.

Výnimočný štýl bývania dodávajú aktuálny majitelia s eleganciou trvácnych materiálov, ktorými sú najmä drevo.

A ako posledná je izba vľavo, ktorá je svetlá, vzdušná s príjemnou atmosférou. Momentálne slúži ako detská izba s dostatkom úložného priestoru.

 

Ak Vám úložný priestor pramo v byte bude nedostačujúci, pomôže komora na medziposchodí.

 

 

Podlahová plocha bytu s lodžiou je 82,63 m². K bytu prislúcha komora na chodbe a pivnica.

 

 

S priestorom je stále možné pracovať, je len na Vás či účel a dispozíciu izieb zmeníte. Nehnuteľnosť disponuje autentickými drevenými parketami, ktoré len vnášajú originálnosť a vyzdvihujú jej celkový šarm.

 

Lokalita:

 

Byt sa nachádza na mimoriadne obľúbenej Okružnej ulici. V pešej dostupnosti nájdete výbornú občiansku vybavenosť aká v Michalovciuach nemá konkurenciu.

 

Tento veľkorysý byt sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu a pre posúdenie jeho kvalít je ideálna osobná obhliadka.

 

Cena 143 000 €

 

ID: 1048197

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 14. septembra, 2022 o 8:03

  • ID nehnuteľnosti: 1048197
  • Cena: 143,000€
  • Výmera: 82 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Zuzana Kakošová
0911 300 833

Kontaktný formulár