Nová cena 3i bytu s výmerou takmer 75 m² Predaj

110,000€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj naozaj vzdušný 3-izbový byt o rozlohe 74,38 m² na samostatnom sídlisku Stráňany.

 

Lokalita:

Výborná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a kedykoľvek potrebujete, viete byť do štyroch minút v centre mesta. Na sídlisku nájdete obľúbené potraviny Fresh, kaviareň, lekára, lekáreň, škôlku, základné a stredné školy.

Pre nadšencov prírody, či prechádzok sa v blízkosti nachádza rekreačné jazierko Baňa, kde sú detské ihriská, pohostinstvo a nové fitness outdoor. Korčuliarov, bežcov či cyklistov poteší stará cesta na Šíravu, ktorou sa dostanete na Zemplínsku Šíravu k najbližšej rekreačnej oblasti Prímestská.

 

Byt:

Tento 3-izbový byt má priestrannú dispozíciu s bohatým úložným priestorom. Vstupná chodba má vstavaný botník a veľkú komodu.

Srdcom bytu je impozantná obývacia izba s lodžiou, ktorá ponúka výhľady na rieku Laborec a časť nášho mesta. Vybavená je gaučom, tv stenou a komodou. Lodžia o výmere 3,50 m², ponúka príjemný priestor na relax a voľné chvíle. Okrem výhľadu na mesto, má tento byt aj vysokú mieru prirodzenej slnečnosti.

Kuchyňa je ladená do svetlých tónov a má praktický štvorcový tvar, disponuje linkou, sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a jedálenskou časťou.

V hlavnej spálni (12,57 m²) sa nachádza vstavaná roldor skriňa, ktorá ponúka potrebný úložný priestor a manželskú posteľ. Druha zo spálni s orientáciou do vnútrobloku má výmeru 12,41 m².

Do kúpeľne vstupujeme cez posuvné dvere a nechýba v nej vzdušný murovaný sprchovací kút, miesto pre práčku, veľké umývadlo, radiátor a toaleta.

 

Podlahová plocha bytu je 74,38 m². Bicykle, pneumatiky a ďalšie často nepoužívané drobnosti si môžete odložiť v pivnici, ktorá prislúcha k bytu.

 

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, je zateplený a čistý s dobrými obyvateľmi. Veľkou výhodou sú dva výťahy, jeden rozmerovo štandardný s bezbariérovým prístupom a druhý nákladný, priestorovo nadrozmerný, s ktorým to pri sťahovaní aj veľkého nábytku budete mať jednoduché. Oba sú rýchle, tak už je na vás, ktorý v danú chvíľu privoláte.

 

Cena 110 000 €

 

ID: 1048184

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 15. mája, 2023 o 3:34

  • ID nehnuteľnosti: 1048184
  • Cena: 110,000€
  • Výmera: 74 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár