3i byt s top občianskou vybavenosťou Predaj Zariadený, Zľava 3000€

119,500€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj 3-izbový byt v príjemnej a vyhľadávanej časti sídliska východ pri obchodnom komplexe Idea.

 

Lokalita:

 

Výhodná lokalita nehnuteľnosti, ktorá sa vyznačuje každodenným pohodlím, vďaka výbornej vybavenosti a dostupnosti učarovala už mnohým mladým rodinám. Dostupnosť služieb v pešej dostupnosti zvyšuje kvalitu života v tejto časti mesta. Neďaleko krokom sa nachádza obchodný dom Lidl, Idea, GVP, reštaurácia Pestucci, kaviarničky, pizzeria u Miťkesa, detské centrum Káčerovo, cukráreň Siesta a Jednota.

Prednosťou bytu je pokojná lokalita ako aj jeho svetlosť a svieža príjemná atmosféra. Vynikajúcu atmosféru dotvára okolitá zeleň a velké parkoviská priamo pod bytovým domom, tak s tažkým nákupom to nebudete mať ďaleko.

 

Byt:

 

Dispozícia bytu vytvára vítaný komfort bývania.

Cez bezpečnostné dvere vstupujeme do vstupnej chodby. Po pravej strane je šikovný šatník a rozmerovo rovnaká komora. Po ľavej strane je útulná kuchyňa, kde si nájdu priestor všetky často používané spotrebiče ako sporák, americká chladnička, mikrovlnka, umývačka riadu a kuchynský stôl so stoličkami. Svoje miesto si tu našla aj sušička.

 

Následne pokračujeme do priestrannej chodby z ktorej sa samostatne vieme dostať do ostatných častí bytu. Priamo sa nachádza kúpeľňa v príjemných farbách, so sprchovacím kútom, miestom pre práčku a oddelená toaleta. Po pravej strane vstupy do izieb, takmer identických rozmerov, cez posuvné dvere a orientovaných do tichého dvora.

 

Po ľavej strane prejdeme do pravého srdca bytu, obývacej izby s priestrannou dispozíciou a príjemnnou orientáciou. Izba je vybavená TV stenou, koženou sedacou súpravou a vstupom na slnečnú nadštandardnú loggiu o rozmere 5,03 m².

 

Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, ktorý pôsobí čisto a udržiavane. Nový bezbariérový výťah (2022) a naplánovaná rekonštrukcia spoločných priestorov v najbližšej dobe. Ako budúci majitelia oceníte nízke mesačné náklady a to cca 100 € na štyri osoby.

 

Podlahová plocha bytu je 72,4 m² (byt 67,37 m² + lodžia 5,03 m²).

 

Cena 119 500 €

 

ID: 1048137

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 21. júla, 2022 o 9:12

  • ID nehnuteľnosti: 1048137
  • Cena: 119,500€
  • Výmera: 72 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0911 300 833

Kontaktný formulár