4i byt v nezameniteľnej lokalite Predaj Exkluzívne

137,500€

Popis

 

Ak túžite po bývaní v pokojnej lokalite a súčasne so všetkými potrebnými službami v okruhu pešej dostupnosti, s možnosťami tráviť voľný čas v okolí plnom zelene, tak potom si s touto nehnuteľnosťou padnete do oka.

 

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín ponúka na predaj priestranný 4-izobový byt v populárnej a vyhľadávanej časti Michaloviec na Masarykovej ulici.

 

 

Žiadaná lokalita, nadčasová kompletná rekonštrukcia, praktická dispozícia, vzdušnosť, slnečnosť sú prednosti, ktorými vás tento byt definitívne presvedčí o svojej vynímočnosti.

 

 

Lokalita:

 

 

Že táto lokalita je veľmi obľúbenou časťou mesta, dokazuje aj zriedkavá ponuka a jej miznutie v okamihu, keď sa na predaj nejaká nehnuteľnosť objaví.

 

 

Okolitá zeleň, základné školy, materské školy, obchodné reťazce, reštaurácie, novovybudované detské multifunkčné ihriská a rôzne ďalšie služby robia z tejto lokality výborné miesto na život.

 

 

Kombinácia lokality a metráže ponúkanej nehnuteľnosti je ideánou pre rodinu alebo pre mladý pár, ktorý viacčlennú rodinku ešte len plánuje.

 

 

Byt:

 

 

Začíname vstupom cez bezpečnostné dvere Adlo, ktoré sú garanciou bezpečia. Nachádzame sa v priestrannej chodbe, v ktorej najprv očarí jej vzdušnosť, následne vybavenie ako vešiaková stena, rolldor a nakoniec vstupy do jednotlivých častí bytu samostatne.

 

Po pravej strane sa nachádza kúpeľňa, odetá do obkladu príjemnej bielej farby a praktickej dispozície. Dostatočne priestranný murovaný sprchovací kút, úložný priestor ako aj miesto pre práčku a sanitu.

 

Následne kompletne vybavená kuchyňa s nadčasovou kuchynskou linkou ladenou do príjemných krémových a zemitých farieb. Neštandardné členenie dodáva dostatočný úložný priestor, miesto so sporákom, chladničkou, umývačkou riadu a pracovný priestor, ktorý dopĺňa aj možnosť sedenia pre štyri osoby.

 

Zo vstupnej chodby vľavo sú dve izby, z ktorej jedna v súčasnosti slúži ako detská izba a druhá ako pracovňa. Nie len svojimi takmer identickými rozmermi ale aj zariadením a farebnosťou, budúcemu majiteľovi uľahčí rozhodovanie ako danú izbu využiť.

 

Priamo z chodby vstúpime do dennej časti, inak centra bytu, ktorým je priestranná obývacia izba so vstupom na krytú slnečnú lodžiu. Svojou orientáciou ponúka výhľady na okolitú zeleň, rozmermi a zasklením aj miesto na nerušené posedenie pri káve, alebo pohári vína.

 

Štvrtá izba zastáva pozíciu spálne. Je vybavená komodou, manželskou posteľou a na priečelí vstavanou rolldor skriňou.

 

Pri tomto byte celkovo cítite príjemnú atmosféru domova ako aj nádych moderna, navodeného bielou farbou a kombinácie prírodných materiálov, ktoré byt pekne presvetľujú a zútuľňujú.

 

Byt sa nachádza na 2. poschodí zatepleného bytového domu, ktorý sa pýši dobrým susedstvom a čistotou. Ďalším benefitom je aj bezproblémové parkovanie a rozľahlý vnútroblok, ktorý si zamilujete, či už máte deti alebo nie.

 

Úžitková plocha je 79, 57 m² a k bytu prislúcha aj pivnica o štandardných rozmeroch 2 m².

 

Cena 137 500 €

 

ID: 1048156

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 19. júla, 2022 o 2:16

  • ID nehnuteľnosti: 1048156
  • Cena: 137,500€
  • Výmera: 79 m²
  • Počet izieb: 4
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0911 300 833

Kontaktný formulár