4i chata s výhľadom na Šíravu Predaj

124,990€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj zariadenú 4-izbovú chatu s krásnym výhľadom na scenériu Zemplínskej Šíravy.

 

Lokalita:

 

Vinianka je dokonalou časťou Zemplínskej Šíravy. Táto malebná vinohradnícka a rekreačná oblasť je vzdialená iba 5 minút cesty autom od Michaloviec a niečo málo cez hodinu cesty od Košíc.

Ponúka krásne vinice, zelené kopce a lesy. Mix viacerých ideálnych dôvodov, ako napríklad to, že pozemok má atraktívnu polohu, ponúka vysokú mieru súkromia, dobrú dostupnosť do mesta a služby po blízku.

Chcete si oddýchnuť od ruchu mesta, sedieť s pohárom vínka na terase a pritom sledovať západ slnka nad Zemplínskou Šíravou? To všetko táto chata na Vinianke ponúka.

V pešej dostupnosti nájdete amfiteáter Šírava, obľúbený Penzión Dolina kde Vám skvelo navaria a viete si čas spríjemniť vo Wellness, sezónny bufet s langošmi, vyhliadkové plavby loďou, kaviareň Plavba, Garden bar, Penzión Terasa a udržiavanú pláž Šíravy.

 

Chata:

 

Chata pozostáva z 2 podlaží a krásneho podkrovia s vlastnou lodžiou.

Na prízemí nájdeme spoločenskú miestnosť, kde viete tráviť chvíle s priateľmi a kúpeľňu v ktorej sa nachádza klasická vaňa, umývadlo a oddelené WC. Celková výmera prízemia je 28,01 m2.

Na druhé podlažie sa dostanete zo zadnej časti chatky. Toto podlažie disponuje kuchyňou, ktorá je vybavená kuchynskou linkou , sporákom a mikrovlnkou. Ďalej kúpeľňa v ktorej sa nachádza klasická vaňa, umývadlo a WC. Jedna samostatná izba s krásnou kachľovou pecou, ktorá môže slúžiť tiež ako spoločenská miestnosť. Z tejto izby sa dostanete na lodžiu, ktorá ponúka krásny výhľad na prístav, ktorý sa nachádza na Zemplínskej Šírave. Celková výmera vrchného podlažia je 21.42 m2 a lodžie 8,22 m2.

Dostávame sa do podkrovia. Táto časť chaty sa využíva ako nočná časť nachádzajú sa tu postele a takisto samostatný výstup na lodžiu. Celková výmera podkrovia je 12, 56 m2.

Podlahová výmera chaty je 98 m² a celková výmera pozemku 463 m².

Na pozemku sa nachádza drevený altánok, garáž a taktiež bazén. IS – vodovod, elektrická prípojka (230V) a žumpa. Sedlová strecha so strešnou krytinou z eternitu.

 

Cena 124 990 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Podrobnosti

Aktualizované: 10. júna, 2023 o 9:04

  • ID nehnuteľnosti: 1048307
  • Cena: 124,990€
  • Výmera: 98 m²
  • Pozemok: 463 m2
  • Počet izieb: 4
  • Kúpeľne: 2
  • Garáž: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár