4i rodinný dom či vaše sídlo firmy Predaj

289,000€

Popis

 

Tím Reality Zemplín Vám ponúka na predaj tento 4i rodinný dom s garážou na adrese Petra Jilemnického, ktorý je ideálny či už na bývanie alebo ako spojenie podnikania s bývaním.

Ponúka dostatok parkovacích miest pred domom či na vlastnom pozemku.


Lokalita:

 

Lokalita nehnuteľnosti vzhľadom na kvalitu naozaj exceluje. Nezapadá do klasického konceptu bývania v Michalovciach, vďaka minútovej vzdialenosti centra mesta a krásnou zeleňou s históriou menom Park mieru.

Mestský park, ktorého dnes pôvodnú funkciu historického vnútra, nám pripomína už len klasicistická kaplnka. Park je domovom majestátnych stromov, do ktorého môžete vojsť zo štyroch vchodov, prepletený chodníčkami a uprostred s kamennou fontánou. Môžete si skrátiť cestu do práce či školy alebo si len vychutnať oázu pokoja v centre mesta a nenahraditeľný tieň v letných horúčavách.

Dom hľadá nového majiteľa, ktorý si uvedomuje vplyv prostredia na kvalitu života a zároveň nerád robí kompromisy.

Vďaka lokalite tento dom disponuje veľkým potenciálom:

– Ako vysnívané bývanie v rodinnom dome pri centre mesta. Dom je aktuálne obývaný, teda vhodný k nasťahovaniu, ako aj ponúka širokú škálu možností na prestavbu podľa vlastných predstáv. Uzatvorený dvor poskytuje súkromie a bezpečnosť. Ako rodičia oceníte do pár krokov detské jasle, materskú školu a základnú školu Pavla Horova. Excelentná občianska vybavenosť vo všetkých smeroch.

Ako budúci obchodný priestor alebo miesto na podnikanie. Ku príkladu prevádzka gastronómie, kde poschodie a jeho oddelené priestory oceníte ako skladové, šatne pre zamestnancov, toalety pre zákazníkov či bytovú jednotku pre vás ako majiteľov. Uzatvorený dvor sa dá využiť ako terasa s dostatočným parkovaním.


Dom:

 

Nehnuteľnosť má 2 podlažia a je celá podpivničená. Na pozemku sa nachádza krytá terasa, murovaná garáž s udiarňou a náraďovňou. Dominantou prvého podlažia je veľká kuchyňa a obývacia izba, ďalej špajza, toaleta, sprcha, vstup do pivnice a veranda. Výmera podlažia je 93,6 m².

 

Schodiskom pokračujeme na druhé podlažie, ktoré tvorí vzdušná chodba, dve samostatné izby, hlavná kúpeľňa a terasa s výhľadom do záhrady. Výmera podlažia je 94,3 m².

Pivnicu tvorí práčovňa, sušiareň a ďalšie tri izby s dostatkom úložného priestoru. Výmera pivnice je 77 m². Parkovanie je zabezpečené v garáži alebo v rámci pozemku.

 

Dom bol skolaudovaný v roku 1974, disponuje sedlovou plechovou strechou, ústredným plynovým kúrením, bojlerom a tehlovou konštrukciou objektu. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a kanalizácia.

 

Podlahová výmera domu je 187,9 m², garáže 51,5 m² a pozemku celkovo 886 m².

 

Cena 289 000 €

 

ID: 1048233

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 6. júla, 2023 o 9:38

  • ID nehnuteľnosti: 1048233
  • Cena: 289,000€
  • Výmera: 187 m²
  • Pozemok: 886 m2
  • Počet izieb: 4
  • Kúpeľne: 1
  • Garáž: 1
  • Year Built: 1974