5i RD vo Veľkých Revištiach Predaj

160,000€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj vzdušný 5-izbový rodinný dom s garážou a veľkorysou záhradou v obci Veľké Revištia.

 

Lokalita:

 

Chcete bývať v rodinnom dome mimo hlavných ciest, ale zároveň blízko Michaloviec či do mesta Sobrance? Tak potom tento rodinný dom vo Veľkých Revištiach je určený presne pre vás.

Do Michaloviec sa dostanete autom za necelých 12 minút a mesto Sobrance máte ešte bližšie, cesta Vám potrvá ani nie 10 minút autom. V obci sa nachádza Obecný úrad, pošta, kostol, Čabo stavebniny a motel Toscana.

 

Dom:

 

Tento rodinný dom v priebehu šiestich rokov prešiel kompletnou rekonštrukciou interiéru. Nové sú okná, ústredné kúrenie s prietokovým kotlom Protherm, elektroinštalácia, voda a kúpeľne. Izby majú nové stierky a taktiež nové sadrokartónové stropy či dlažby.

Priestory sú veľkorysé, čo pocítite ihneď ako vstúpite do domu.

 

Na prízemí tohto rodinného domu sa nachádza vstupná predsieň, cez ktorú sa dostaneme do veľkorysej hlavnej časti domu, ktorou je obývačka prepojená s jedálňou. Ideálne miesto na čas strávený s rodinou. Kvalitná kuchyňa je vybavená modernou linkou, dvojitým sporákom, chladničkou, vstavanou rúrou a taktiež vstavanou mikrovlnkou. Kuchyňa disponuje aj ostrovčekom, kde vás varenie bude určite baviť.

 

Prízemie ešte disponuje vzdušnou kúpeľňou v zemitých odtieňoch, vybavenou nadrozmernou rohovou vaňou, sprchovacím kútom a toaletou.

 

Ďalej práčovňa, letná kuchyňa, špajza, pre domácich kutilov tu máme garáž a hospodárske časti. Cez betonové schodisko pokračujeme na prvé nadzemné podlažie vybavené štyrmi izbami. Tieto izby ponúkajú dostatok priestoru pre umiestnenie vstavaných skríň a potrebného vybavenia. Kávu si viete vychutnať na jednom z dvoch balkónov, ktoré táto nehnuteľnosť ponúka.

 

Prehliadku zavŕšime vstupom na veľkú záhradu. Nato aby ste si pobyt vonku príjemne užili vám slúži šikovná krytá teraska.

 

A na záver úžitková časť, kde sa môžete realizovať pri pestovaní domácej zeleniny a ovocia.

 

K štandardom domu patrí – konštrukcia nehnuteľnosti je kvádrová, strecha so strešnou krytinou z plechu, ústredné kúrenie, vlastná studňa, vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a žumpa.

 

Podlahová výmera domu je 224,78 m² a celková výmera pozemku je 1855 m².

 

Cena 160 000 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 v Družstevnom dome.

Podrobnosti

Aktualizované: 15. augusta, 2023 o 9:37

  • ID nehnuteľnosti: 1048310
  • Cena: 160,000€
  • Výmera: 224 m²
  • Pozemok: 1855 m2
  • Počet izieb: 5
  • Kúpeľne: 1
  • Garáž: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár