5i rodinný dom v Budkovciach Predaj

56,890€

Popis

 

Adriana Ondová z Reality Zemplín, ponúka na predaj rodinný dom v obci Budkovce.

 

Lokalita:

Obec je vzdialená 11 minút cesty autom od okresného mesta Michalovce. Budkovce majú bohatú občiansku vybavenosť ako potraviny GVP, Jednota, Fresh, lekáreň, zubný a praktický lekár, základná škola, obchod s nábytkom a kadernícky salón.

 

Dom:

Tento dom je klasickým rodinným domom typu štvorec so štandardnou dispozíciou, ktorú je možné prispôsobiť vlastným predstavám o vašom vysnívanom domove. Dom je jednopodlažný a ponúka vstupnú chodbu, obývaciu izbu so vstupom na terasu, tri spálne, jedáleň, kuchyňu so špajzou a technickú miestnosť.

Na pozemku sa nachádza murovaná letná kuchynka s krytou terasou, garáž a hospodárske časti. Parkovanie zabezpečuje spomínaná garáž pre jedno auto ako aj možnosť zaparkovať ďalšie tri autá pred garážou.

Kúpeľňa je vybavená klasickou vaňou a toaletou. Kuchyňa je veľká, praktická a disponuje linkou, sporákom a jedálenským stolom.

Vlnou rekonštrukcie prešiel dom v roku 2012 – zateplenie, plastové okná a zámková dlažba. K štandardom patrí sedlová a plechová/eternitová strecha, lokálne kúrenie zabezpečené gamatkami a konštrukcia domu tehla/kváder. V blízkosti pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza studňa.

Podlahová plocha domu je 106,72 m², terasy 22 m², garáž 23 m² a celkovo pozemku 1422 m².

Takže ak by ste chceli bývať v Budkovciach, ozvite sa mi prosím a dohodneme sa na termíne prehliadky.

 

Cena 56 890 €

 

ID: 1048210

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 28. marca, 2023 o 4:51

  • ID nehnuteľnosti: 1048210
  • Cena: 56,890€
  • Výmera: 106 m²
  • Pozemok: 1422 m2
  • Počet izieb: 5
  • Kúpeľne: 1
  • Garáž: 1
Kontakt na makléra
Adriana Ondová
0907 888 149

Kontaktný formulár