Atraktívny a zariadený 2i byt takmer v centre Predaj Zariadený, Zľava 2000€

94,990€

Popis

Na tejto chyžke plánujeme v sobotu 28.05.’22 viacero prehliadok. Ak máte záujem aj vy, dohodnite si čas s naším maklérom.

• 11:00 – voľný

• 11:20 – voľný

• 11:40 – voľný

Prajeme pekný deň.

Tím Reality Zemplín
___________________________

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín ponúka na predaj zariadený 2-izbový tehlový byt, takmer v centre Michaloviec na Kuzmányho ulici.

 

Lokalita:

Lokalita ponúka príjemné bývanie a každodenné pohodlie, vďaka dobrej občianskej vybavenosti a dostupnosti služieb takmer na krok od bytového domu.

 

V pešej dostupnosti sa nachádza multifunkčný objekt, kde sú potraviny Ilas, papierníctvo Mipa a obľúbená zmrzlina Hasan. Na blízku je aj Palacinkáreň, reštaurácia u Grolla, Stredná zdravotná škola, Gymnázium Pavla Horova a do centra mesta sa dostanete len za 5 minút krokom.

 

Nízky počet bytov ma vplyv na mieru slušnosti, čistoty a bezpečnosti spoločných priestorov.

 

Byt:

 

Hlavnou výhodou bytu je kompletná, moderná a kvalitná rekonštrukcia, ktorá bola zrealizovaná iba prednedávnom.

 

Vstupom do bytu sa nachádzame vo vstupnej chodbe, kde na Vás hneď zapôsobí prakticky využitý úložný priestor robený na mieru a použité materiály v príjemných zemitých farbách.

 

Z chodby sa vieme dostať do kúpeľne, vybavenej práčkou, umývadlom a klasickou vaňou. Aj napriek kompaktným rozmerom, táto kúpeľňa spĺňa všetky praktické nároky.

 

Srdcom bytu je veľkorysá obývacia izba o rozlohe 20,03 m², ktorá je slnečná a vďaka použitým jemným farbám, dotvára celkovú príjemnú atmosféru bytu. Ostáva vybavená pohodlnou rozkladaciou sedaciou súpravou v tvare U, konferenčným stolíkom a TV stenou s komodami.

 

V kuchyni sú všetky spotrebiče, ktoré potrebujete ku každodennému životu ako sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnka a svoje miesto si našiel aj jedálenský stôl so stoličkami.

 

Prehliadku zavŕšime vstupom do spálne, vybavenej manželskou posteľou a vstavanou skriňou s dostatkom úložného priestoru.

 

Hlavnými benefitmi bytu sú najmä:

• nadčasová rekonštrukcia

• tehlový bytový dom

• parkovanie vo dvore

• pešia dostupnosť do centra

 

Výmery izieb sú kuchyňa 7,68 m², obývacia izba 20,03 m², spálňa 13,40 m², vstupná chodba 7,45 m² a kúpeľňa 3,10 m².

 

Podlahová plocha bytu je 51,66 m². Nadbytočné veci si môžete odložiť v pivnici o rozlohe 2,77 m², ktorá prislúcha k bytu. Spoločné úložné priestory o rozlohe 23,99 m².

 

Byt sa nachádza na ideálnom 2. poschodí v tehlovom bytovom dome. Nový majiteľ sa poteší prerobenému a čistému vchodu so slušnými susedmi.

 

Cena 94 990 €

ID: 1048103

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 23. mája, 2022 o 3:00

  • ID nehnuteľnosti: 1048103
  • Cena: 94,990€
  • Výmera: 51 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár