Byt o výmere 82m² na Okružnej ulici Predaj

108,990€

Popis

 

Byt sme pripravili a zariadili našim HOMESTAGINGom s dôrazom na efektívnu prezentáciu, vzbudenie pozitívnej emócie a prvého dojmu.

Takto vieme pripraviť na predaj aj tvoju chyžku.

Prajeme pekný deň

Tím Reality Zemplín

___________________________

Tím Reality Zemplín vám ponúka na predaj veľký, zrekonštruovaný, zariadený 3-izbový byt s lodžiou na top adrese a to Okružná ulica.

 

Lokalita:

 

Táto obľúbená lokalita vám ponúka bývanie v atraktívnej časti mesta plnej zelene, kompletnú občiansku vybavenosť a jednoduchú dostupnosť do centra mesta. Supermarket, obchody, základné školy, škôlky, lekárne, to všetko len do pár minút chôdze.

Priamo pod bytovým domom sa nachádza lekáreň, kvetinárstvo a reštaurácia Areca. Rodičov okrem bezprostrednej blízkosti viacerých základných a materských škôl, určite potešia aj exteriérové ihriská pre deti v okolitých vnútroblokoch s množstvom zelene.

O nákupy si nemusíte robiť starosti, nakoľko obľúbený supermarket Kaufland je vzdialený len 5 minút pešo. Krátkou 10 minútovou prechádzkou sa dostanete na železničnú stanicu a k obchodnému centru LipaPark s rôznymi prevádzkami a vyhľadávanou kaviarňou Enjoy. Rovnako dlho vám potrvá cesta do centra mesta na Námestie osloboditeľov.

 

Byt:

 

Z viacerých dôvodov môžeme túto nehnuteľnosť považovať za výnimočnú – naozaj žiadaná adresa, výborná vzdušnosť, bezproblémový parking, príjemné a čisté prostredie.

Po vstupe do bytu sa ocitáme vo vstupnej chodbe so šatníkom s množstvom úložného priestoru. Po pravej strane je zrekonštruovaná kúpeľňa v príjemných zemitých farbách, ktorá disponuje vaňou, sprchovacím kútom a toaletou.

Hneď z chodby sa vieme dostať do kuchyne vybavenej linkou so sporákom, umývačkou riadu, práčkou a jedálenskou časťou. Oproti vstupu je denná obývacia časť, kde je TV stena, komody a miesto pre vašu novú sedaciu súpravu.

Byt sa predáva zariadený a v letných horúcich dňoch vás príjemne schladí klimatizácia.

Hlavná spálňa disponuje komodou, vstavanou skriňou pozdĺž celej izby a veľkou lodžiou so sklenenou stenou. Ďalšia izba momentálne slúži ako detská izba. Nachádzajú sa tam dve posteľe, PC stolík a závesné skrinky.

Celková výmera s lodžiou je až 82,4 m². Bytový dom je kvalitne zateplený s novou strechou a bezbariérovým moderným výťahom.

 

Majte sa pekne a čoskoro sa uvidíme na prehliadke. 🙂

 

Cena 108 990 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 v Družstevnom dome.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 17. septembra, 2023 o 10:35

  • ID nehnuteľnosti: 1048272
  • Cena: 108,990€
  • Výmera: 82 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár