Rodinný dom s bazénom a krásnou záhradou Predaj

247,990€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj veľmi pekný rodinný dom s dvojgarážou, bazénom a terasami na pokojnej adrese Michaloviec v časti Stráňany.

 

Lokalita:

 

Stráňany majú výbornú občiansku vybavenosť, v pešej vzdialenosti sa nachádzajú obľúbené potraviny Fresh, lekár, pizzeria, základné a stredné školy. Pre nadšencov prírody a prechádzok sa v blízkosti nachádza vyhľadávané rekreačné jazierko Baňa, kde sú detské ihriská, pohostinstvo a nové fitness outdoor.

 

Jedným z benefitov nehnuteľnosti je, že sa nachádza v bezpečnej zástavbe rodinných domov. Ďalším benefitom je blízkosť Zemplínskej Šíravy a to iba 6 minút autom alebo 25 minút pešo.

 

Dom:

 

Nehnuteľnosť má dve podlažia a je celá podpivničená.

 

Prvé nadzemné podlažie poskytuje prepychovú vstupnú chodbu so vstavanou skriňou a vstupom do pivnice, naozaj priestrannú kuchyňu s jedálňou (28,40 m²) a východom na terasu o rozlohe 32,71 m², atraktívnu obývačku (51,24 m²) s krbom a lodžiou, kúpeľňu so sprchou (6,63 m²), murovaným umývadlom a závesnou toaletou.

 

Z dennej časti cez točité a pohodlné schodisko pokračujeme na druhé nadzemné podlažie, kde sú štyri samostatné veľkorysé izby (22,35 m², 25,96 m², 12,94 m², 18,20 m²). Hlavná spálňa (18,20 m²) je vybavená vstavaným šatníkom, vlastnou kúpeľňou s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, veľkorysým dvojumývadlom a vstupom na ďalšiu lodžiu.

 

Ponúkaný rodinný dom má 5 izieb a dodáva pocit domova a útulnosti. Je vhodný pre niekoho, kto si zakladá na veľkorysom priestore, záhrade a pokoji.

 

Pivničné priestory boli taktiež kompletne prerobené a tvoria ich garáže s elektrickými bránami, technická miestnosť a fínska sauna. Dostatok úložného priestoru v troch miestnostiach pre vaše sezónne veci ako bicykle, pneumatiky a ďalšie drobnosti.

 

Auta zaparkujete v dvojgaráži ako aj pohodlne ďalšie dve autá na upravenom pozemku.

 

 

Ďalším benefitom je príjazdová cesta k domu slepou ulicou, ktorá je využívaná len majiteľmi susedných domov.

 

 

Príjemne Vás prekvapí v zadnej časti domu plavecký bazén s dĺžkou až 7,5 m, drevená krytá terasa, ktorá ponúka vysokú mieru súkromia a je miestom na relax, odpočinok a letné grilovanie.

 

Bazén môžete využiť na denné zdraviu prospešné kardio a týždeň zavŕšite odmenou na bazénovej párty.

 

Záhradu si majitelia prispôsobili tak, aby mali čo najmenej starostí s údržbou. Dospelá a udržiavaná vegetácia s peknou výsadbou okrasných drevín je naozaj ďalším veľkým bonusom.

 

 

Podlahová plocha domu je 255 m²a celková výmera pozemku 650 m².

 

 

K štandardom domu patrí ústredné kúrenie s radiátormi a murovaný krb, kvalitné eurookná, rovná strešná krytina z plechu, zabezpečenie alarmom s pohybovými čidlami.

 

Dom je napojený na vodovod, elektrickú prípojku, plynovú prípojku a kanalizáciu.

 

Cena 247 990 €

 

ID: 1048114

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 5. januára, 2023 o 12:09

  • ID nehnuteľnosti: 1048114
  • Cena: 247,990€
  • Výmera: 255 m²
  • Pozemok: 650 m2
  • Počet izieb: 5
  • Kúpeľne: 3
  • Garáž: 4
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár