Rodinný dom vo Vinnom Predaj Zľava 10000€

143,000€

Popis

 

Adriana Ondová z Reality Zemplín, ponúka na predaj 6i rozľahlý rodinný dom s výbornou dispozíciou, garážou, pivnicou a veľkorysou záhradou vo Vinnom neďaleko Zemplínskej Šíravy.

 

Lokalita:

 

Kompletná občianska vybavenosť a rýchla dostupnosť do okresného mesta Michalovce je spravidla iba 3 minúty cesty autom. V obci sa nachádzajú dvoje potraviny, pošta, detské ihriská, tenisový kurt, základná škola s materskou školou, Penzión Stefanie s wellnessom, stavebniny, pohostinstvá a vinárstvo.

 

Vinné leží v unikátnom lesnom prostredí v blízkosti Vinianského jazera a rekreačnej oblasti Zemplínska Šírava. Obec je čoraz populárnejšia a obľúbenejšia lokalita v rámci Zemplínskeho regiónu.

 

Dom:

 

Táto nehnuteľnosť má dve nadzemné podlažia a suterén s garážou. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, spoločenské centrum celého domu a to priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou o výmere takmer 40 m², hlavná kúpeľňa, dve samostatné izby a vstup do suterénu.

 

Kuchyňa je vybavená linkou v tvare L, sporákom a svoje miesto si nájde aj jedálenský stôl pre štyroch. Kúpeľňa prešla vlnou rekonštrukcie len nedávno a má klasickú vaňu, umývadlo a toaletu.

 

Na druhom podlaží sa nachádzajú tri spálne z toho dve disponujú balkónmi, následné práčovňa s toaletou a vstup do podkrovia.

 

Tento dom si zamilujete kvôli jeho veľkorysej priestrannosti, dispozícii a možnosti prispôsobenia vlastným predstavám.

 

Suterén, ktorý môže slúžiť ako samostatný byt, disponuje technickou miestnosťou s vlastným východom, hobby izbou/obývacou izbou, kuchynskou časťou s barom, toaletou a spomínanou garážou.

 

Za domom je udržiavaná záhrada s dospelou vegetáciou a výsadbou s ovocnými stromami.

 

Podlahová plocha domu je 160,03 m² a pozemok o celkovej výmere je 1304 m².

 

K štandardom domu patrí ústredné kúrenie s plynovým kotlom a doplnkovým kotlom na túhe palivo s radiátormi, drevené okná, konštrukcia domu kvádrová, sedlová strecha s podkrovím a strešnou krytinou z plechu. Dom je napojený na inžinierske siete – vodovod, elektrickú prípojku, plynovú prípojku a kanalizáciu. Polievanie záhrady Vám uľahčia dve studne na vlastnom pozemku.

 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac podrobností o dome alebo lokalite, tak nám napíšte alebo zavolajte, my vám podáme doplňujúce informácie a dohodneme sa prípadne aj na prehliadke.

 

Cena 143 000 €

 

ID: 1048196

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 5. januára, 2023 o 12:19

  • ID nehnuteľnosti: 1048196
  • Cena: 143,000€
  • Výmera: 160 m²
  • Pozemok: 1304 m2
  • Počet izieb: 6
  • Kúpeľne: 1
  • Garáž: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár