Top garsónka v novostavbe Predaj Novo-zrekonštruované, Zľava 1000€

Okružná ulica
71,500€

Popis

Byt sme pripravili a zariadili našim HOMESTAGINGom s dôrazom na efektívnu prezentáciu, vzbudenie pozitívnej emócie a prvého dojmu.

Takto vieme pripraviť na predaj aj tvoju chyžku.

Prajeme pekný deň

Tím Reality Zemplín
___________________________

 

Zuzana Kakošová z Reality Zemplín, ponúka na predaj garsónku v novovybudovanom projekte na Okružnej ulici v Michalovciach.

 

Unikátna garsónka je ideálna na bývanie pre jednotlivca ako aj pre mladý pár či na investíciu.

 

Lokalita:

 

Vďaka lokalite a samotnému bytovému domu, ktorý spája výhody novostavby a zároveň výhľad s absolútne úžasnou občianskou vybavenosťou má táto nehnuteľnosť unikátny charakter.

 

V okruhu pešej dostupnosti sa nachádzajú až dve základné ako aj materské školy, prevádzky reštaurácii, potravín, pizzerii, kvetinárstvo, kaderníctvo či obchodný dom Demos a mnoho ďalších služieb.

 

Byt:

 

Kompaktnejšie rozmery bývania majú však veľký a nenahraditeľný benefit, ktorým je priestranná loggia, ktorá dodáva vítaný pocit otvorenosti.

 

Cez bezpečnostné dvere vstupujeme do svetlej dennej ako aj oddychovej časti nehnuteľnosti. Priamo pri vstupe sú dvere do kúpeľne, ktorá prekvapí svojou vzdušnosťou aj príjemným pocitom navodeným obkladom v zemitých tónoch. Disponuje sprchovacím kútom, umývadlom a modernou závesnou toletou.

 

Obývacia izba je prepojená spolu s kuchyňou, ktorá je kompletne vybavená a v nadčasovej bielej farbe. Doplnkovou farbou sú sivé tóny, ktoré ladia so zariadením kuchyne ako aj celkovo s interiérom. Dostatok úložného a pracovného miesta vďaka kuchynskému pultu, ako aj jeho praktické využitie či optické oddelenie na oddychovú časť bývania.

Príjemné presvetlenie, nenahraditeľná slnečnosť, prepojenie interiéru s exteriérom a to vďaka veľkoformátovému francúzskemu oknu.

 

Garsónka sa nachádza na ideálnom 3. poschodí bytového domu vybaveného videovrátnikom.

 

Podlahová plocha garsónky s balkónom je 26 m². K nehnutenosti prislúcha aj murovaná pivnica.

 

Jedným z benefitov tejto novostavby je, že všetko je nové, moderné a čisté. Niekoľko rokov do bytového domu nebudete musieť investovať nič naviac a to znamená výraznú úsporu vašich nákladov.

 

Parkovanie je bezproblémové o akejkoľvek hodine a to hneď za bytovým domom, na ktoré sa pohodlne dostanete zadným vchodom.

 

Cena 71 500 €

 

ID: 1048169

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 4. septembra, 2022 o 4:58

  • ID nehnuteľnosti: 1048169
  • Cena: 71,500€
  • Výmera: 26 m²
  • Počet izieb: 1
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Zuzana Kakošová
0911 300 833

Kontaktný formulár