Fakt krásny 2i byt v novostavbe Predaj Novo-zrekonštruované, Zariadený

113,990€

Popis

 

Ak hľadáte pre seba moderné a pokojné bývanie, tak vás vítame doma. Zuzana Kakošová z Reality Zemplín, ponúka na predaj 2i byt v novostavbe Hrádok.

 

Benefity:

 

– Kvalitné bývanie v tichej lokalite, kde sa môžete kochať krásným výhľadom.

Kompletná rekonštrukcia, ktorá skĺbila dôraz na kvalitu a to najlepšie z nehnuteľnosti s vyniknutím jej potenciálu.

– Praktická dispozícia a prirodzená svetelnosť vďaka veľkoformátovým oknám s trojsklom.

– Súkromie a komfort vďaka elektrickým vonkajším žalúziam.

Novostavba s výbornou dostupnosťou, súkromím a vlastným parkovaním.

 

Pre tých, ktorý si radi prečítajú niečo viac…

 

Bývanie v tejto časti Michaloviec je ako stvorené pre sólo človeka, či mladý pár, ktorý ocení široké možnosti využitia okolitej zelene. Byt je vhodný pre ľudí s dôrazom na vyššiu mieru pokoja a úroveň bývania.

 

Kompaktná dispozícia bytu, ktorú si aktuálny majitelia kompletne dizajovo dokončili s využitím moderných a kvalitných materiálov.

 

Byt:

 

Už pri vstupe, kedy sa nachádzame vo vstupnej hale, vás privíta vôňa domova. Sviežosť a otvorenosť dodáva nenahraditeľnú slnečnosť, ktorá len vyzdvihuje celkovú exluzivitu nehnuteľnosti.

 

Po ľavej strane je praktický úložný priestor a po pravej strane vstup do dizajovej kúpeľne.
Kúpeľňa je ladená do moderných tónov, kombinácii farieb a materiálov. Komfortný priestor, ktorého čerešničkou je štýlový sprchovací kút, miesto pre každodennú hygienu, ako aj pre práčku a závesnú toaletu.

 

Dominantou je presvetlená denná časť bytu, tvorená z obývacej miestnosti prepojenej s otvorenou kuchynskou časťou. Cítite aj vidíte, ako pri zariaďovaní bol kladený dôraz nielen na praktickosť ale aj celkový pocit a dizajn. Využitie krásnej nadčasovej bielej, súčasne v primeranej miere opticky rozbíjaná použitými kontrastnými farbami kuchynskej linky a zariadenia.

 

Kuchyňa je kompletne zariadená vstavanými spotrebičmi a barovým sedením pre praktické stolovanie je splneným snom.

 

Obývacia časť je vybavená dizajnovou sedačkou, ktorá svojim dizajnom a farbou obzvlášť oživuje a vyzdvihuje šarm bytu. Je tu miesto aj pre televíznu stenu a ďalšie sedenie pre váš komfort. Správne miesto pre posedenie s rodinou a priateľmi, pričom to s občerstvením nebudete mať ďaleko. Vstup na balkón, taktiež s elektrickými vonkajšími roletami, kde si vychutnáte prvú rannú kávu, je z tejto časti bytu.

 

Následne vľavo je príjemná spálňa. Nachádza sa v nej manželská posteľ, šatníková skriňa na mieru, komoda, toaletný stolík a stále dostatok voľného priestoru. Všetko je ladené do celkového dizajnu nehnuteľnosti. Veľkoformátové okno privádza do miestnosti dostatok prirodzeného svetla.

 

Byt sa nachádza na 2. poschodí bytového domu s mesačnými nákladmi pre dve osoby vo výške 98 eur. O upratovanie spoločných priestorov ako aj kosenie trávnatých plôch sa stará správcovská organizácia.

 

Lokalita a bytový dom:

 

Lokalita Hrádok je okolie jediného pahorku v meste Michalovce. Na jeho vrchole je kaplnka sv. Antona Paduánskeho a pár metrov ďalej hvezdáreň. Exluzívna, no predovšetkým tichá lokalita s možnosťou prechádzok v prírodnom lesoparku a centrom mesta len do pár minút.

 

Projekt, pri ktorom bolo prioritou spojiť architektúru s prírodou, doplniť vysoký užívateľský komfort s nízkou energetickou náročnosťou, čo sa aj podarilo.

 

Bytový dom sa nachádza na západnej strane úpätia Hrádku s výhľadom na Pozdišovský chrbát a vulkanické pohorie Slanské vrchy. Nádvorie bytového domu tvorí areál so spevnenými plochami, oporným múrom na úpäti svahu a trávnaté svahy. Areál je oplotený živým plotom, monitorovaný kamerovým systémom so záznamom a vjazd je riešený automatickou rampou.

Parkovanie vo vnútri areálu je vyhradené, avšak oproti domu je dláždené verejné parkovisko s dostatkom parkovacích miest.

Bytový dom je zateplený s fasádou z prírodného nepigmentovaného kameniva a bezbariérovým prístupom vybaveným videovrátnikom.

Vykurovanie je zabezpečené vlastnou plynovou kotolňou s dvoma kondenzačnými kotlami. Na vykurovanie bytu sú konvektory umiestnené v podlahe pod francúzskymi oknami a panelové radiátory.

 

Táto nehnuteľnosť cieli priamo na vás, tak na nič už nečakajte, kontaktujte nás a dohodneme si obhliadku. 🙂

 

Cena 113 990 €

 

ID: 1048198

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 3. októbra, 2022 o 10:48

  • ID nehnuteľnosti: 1048198
  • Cena: 113,990€
  • Výmera: 46 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Zuzana Kakošová
0911 300 833

Kontaktný formulár