Gazdovský domček v kľudnej obci Predaj

73,990€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj čiastočne zariadený, útulný gazdovský domček v Parchovanoch, ktorý je výbornou voľbou pre ľudí, ktorí potrebujú dokonalo zrelaxovať.

 

Lokalita:

 

Obec sa nachádza 19 minút cesty autom od Michaloviec, 15 minút cesty od Vranova nad Topľou a 33 minút cesty autom od Košíc.

Občianska vybavenosť – potraviny GVP a Jednota, materská škola, základná škola, pošta a penzión. Nadšencov prírody či prechádzok poteší lesnícky náučný chodník s množstvom vzácnych drevín a rybník nachádzajúci sa v jeho centrálnej časti. Taktiež neďaleká rieka Topľa, poskytuje výborné možnosti rybolovu, táborenia a trávenia voľného času.

 

Dom:

 

Spomínaný čiastočne podpivničený dom je klasickým rovným domom so štandardnou a nezmenenou dispozíciou. Vstupujeme do svetlej predsiene, z ktorej máme po ľavej strane kuchyňu a spálňu. Kuchyňa je vybavená linkou, sporákom, chladničkou jedálenským stolom a komorou pre vaše potraviny.

Z predsiene po pravej strane pokračujeme do priechodnej izby s kúpeľňou, ktorá disponuje elektrickým bojlerom, vaňou a práčkou. Ďalej je priestranná obývacia izba a ďalšie dve izby.

 

Dom má podlahovú plochu 115 m² a pozemku celkovo 1205 m².

 

Na dvore sa nachádza samostatná murovaná garáž o výmere 16, 63 m², hospodárska časť s výmerou 55 m² a záhrada.

 

K štandardom domu patrí – konštrukcia objektu tehla/kváder, kúrenie lokálne pomocou gamatiek, sedlová strecha so strešnou krytinou z eternitu, inžinierske siete – vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka a kanalizácia. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa.

 

Cena 73 990 €

 

ID: 1048165

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 25. augusta, 2022 o 11:45

  • ID nehnuteľnosti: 1048165
  • Cena: 73,990€
  • Výmera: 115 m²
  • Pozemok: 1205 m2
  • Počet izieb: 5
  • Kúpeľne: 1
  • Garáž: 1
  • Výmera garáže: 16,63 mm2
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár