Ideálny 2i byt na Rázuske Predaj Exkluzívne

85,000€

Popis

 

Tím Reality Zemplín Vám ponúka na predaj šikovne riešený 2i byt s priestrannou lodžiou a pivnicou vo vyhľadávanej časti Michaloviec.

 

Adresa Martina Rázusa ponúka pohodlné bývanie s bohatou občiankou vybavenosťou, dobrým parkingom a množstvom zelene.

 

 

Lokalita:

 

Len 5 minút peši je vzdialená obľúbená zmrzlina Hasan, Palacinkáreň u priateľov, pub U Grolla či Central Pub. Do pár krokov sa dostanete na Námestie osloboditeľov so všetkým potrebným pre každodenný život.

 

Obľúbená lokalita mesta sa vyznačuje výbornou občianskou vybavenosťou (potraviny, reštaurácie, bary, banky, školy, škôlky, pošta), jednoduchou pešou dostupnosťou do centra mesta a nekonečnými možnosťami športového a kultúrneho vyžitia.

 

 

Byt:

 

 

Vstupná chodba vybavená dvoma šatníkmi, kúpeľňa s klasickou vaňou, oddelená toaleta, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, krytá lodžia a samostatná spálňa.

 

Spojená obývacia izba s kuchynským kútom ponúka dostatočne veľký denný priestor, a relax po práci si môžete dopriať na balkóne, na ktorý vstupujete z obývačky. Kuchyňa disponuje linkou, vstavanou umývačkou a sporákom.

 

Výmera bytu s lodžiou je 48.61 m². Sezónne a nepotrebné veci si môžete uložiť v pivničnej kobke, ktorá prislúcha k bytu. Náklady na bývanie pre jednu osobu sú cca 80 eur.

 

Bytový dom má nový bezbariérový výťah. Spoločné priestory a okolie pôsobia mimoriadne čisto a pekne.

 

 

Cena 85 000 €

 

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 22. mája, 2023 o 9:05

  • ID nehnuteľnosti: 1048282
  • Cena: 85,000€
  • Výmera: 49 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár