Komfortný 3i byt na Saleziánov Predaj Zľava 5000€

139,000€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj 3-izbový byt v nezameniteľnej lokalite na Saleziánov v Michalovciach.

 

Lokalita:

Excelentná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť na vysokej úrovni a kedykoľvek potrebujete, viete byť do pár minút v centre mesta. Lokalita je známa aj krásnym prostredím, kde v okolí nájdeme základné a stredné školy, škôlky, potraviny, športové ihriská, kaviarne, banky, kaderníctva, mestskú krytú plaváreň, umeleckú školu a mestskú knižnicu.ň

 

Aj tá najnáročnejšia osobnosť má všetko na dosah ruky.

 

Bytový dom prešiel rekonštrukciou, je čistý s dobrými obyvateľmi. Veľkou výhodou sú dva výťahy, jeden rozmerovo štandardný s bezbariérovým prístupom a druhý nákladný, priestorovo nadrozmerný, s ktorým to pri sťahovaní aj veľkého nábytku budete mať jednoduché. Je na vás, ktorý v danú chvíľu privoláte.

 

Byt:

 

Byt zaujme svojou praktickou dispozíciou, ktorá ponúka komfortný priestor na bývanie. Šikovný je aj výstup na krytú lodžiu z kuchyne, kde je neopísateľný výhľad na mesto.

 

Okrem výhľadu má tento byt aj nenahraditeľnú vysokú mieru prirodzenej slnečnosti.

 

Vstupom do bytu sme v vstupnej hale s úložným priestorom, priamo vstupom do obývacej izby a vpravo na chodbu s ďalším úložným miesto vďaka vstavanej roldor skrini.

 

Denná časť slúži ako obývačka, je slnečná, vybavená sedacou súpravou, TV stenou, konferenčným stolíkom, úložným miestom, jedálenským stolom a stále nepôsobí stiesnene ale vzdušne a príjemne. Následne plne vybavená kuchyňa vo svetlých farbách a výstupom na lodžiu s pohodlným sedením.

 

Z kuchyne ako aj z chodby je možný vstup do spálne, ktorá má dostatok priestoru na manželskú posteľ a skriňu.

 

Chodba so vstavanou skriňou disponuje aj vstupom do kúpeľne a samostatnej toalety. Kúpeľňa je vybavená vaňou, umývadlom, miestom pre práčku a sušičku.

 

Ako posledná je izba, aktuálne využívaná ako detská izba. Obe izby sú rozmerovo dostatočné, dobre orientované a príjemné.

 

Byt sa nachádza na 3. poschodí a predáva sa čiastočne zariadený. Podlahová plocha bytu je 74 m². Bicykle, pneumatiky a ďalšie často nepoužívané drobnosti si môžete odložiť v pivnici, ktorá prislúcha k bytu.

 

Cena 139 000 €

 

ID: 1048207

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 8. novembra, 2022 o 8:57

  • ID nehnuteľnosti: 1048207
  • Cena: 139,000€
  • Výmera: 74 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár