Krásny 3i byt v naj časti Východu Predaj Exkluzívne, Zariadený

Bieloruská ul.
142,990€

Popis

 

Zuzana Kakošová z Reality Zemplín, ponúka na predaj krásne zrekonštruovaný 3i byt s lodžiou na Bieloruskej ulici v Michalovciach.

 

Tento jedinečný byt prešiel v uplynulom období kompletnou rekonštrukciou. Dôraz bol kladený jednak na kvalitu použitých materiálov ako na vytvorenie kompaktného celku. Súladom farieb a materiálov vznikol moderný priestor a zároveň nenapodobiteľný pocit domova.

 

Adresa v kombinácii s kvalitou interiéru nehnuteľnosti spája všetky žiadané atribúty bývania.

 

Byt:

 

Vstupujeme cez bezpečnostné dvere v zemitom tóne do predsiene, kde pre zachovanie čistého priestoru sú za krémovými posuvnými dverami skryté dva priestranné úložné priestory. Aktuálny majitelia používajú jeden ako šatník, druhý ako miesto pre sušičku a úložisko.

 

Následne vstupná hala, ktorá účelne oddeľuje spoločenskú časť od tej súkromnej. Postačí jedno obzretie a bude vám zrejmé, že sa jedná o jedinečnú nehnuteľnosť.

 

Rekonštrukčne ako aj dispozične prepracovaná nehnuteľnosť do každého detailu.

 

Z haly vľavo je obývacia časť bytu, ktorá vyzdvihuje celkový šarm bytu, odetá do čistej bielej spolu so zemitou farbou a vstupom na slnečnú lodžiu. Nájdeme tam štýlovú sedaciu súpravu a miesto na jedálenský stôl. Dostatok miesta pre príjemné posedie s rodinou a priateľmi.

 

Do kuchyne vstupujeme cez obývaciu časť. Slnečná a svetlá kuchyňa, vybavená vstavanými spotrebičmi, praktickým úložným priestorom je splneným snom. Stále všetko ladené do bielej a zemitých tónov. Indukčná varná doska, vstavaná rúra a chladnička.

 

Z haly cez posuvné dvere z masívu na miesto oddychu a relaxu. Použité príjemné zemité tóny navodzujú pokojnú atmosféru. Kúpeľňa disponuje ako vaňou, tak aj sprchovacím kútom. Miesto pre závesnú toaletu, práčku, úložný priestor a stále nemáte stiesnený pocit.

 

Z haly vpravo sú samostatné vstupy do izieb. Aktuálne jedna je využívaná ako spálňa, kde sa nachádza veľká manželská posteľ a šatníková skriňa na mieru. Príjemná a tichá izba stále s dostatkom voľného priestoru. Rozhodne oceníte orientáciu súkromnej časti bytu do tichého vnútrobloku sídliska.

 

V letných horúcich dňoch Vás príjemne schladí klimatizácia.

 

Podlahová plocha bytu s lodžiou je 72 m². Bicykle, pneumatiky a ďalšie často nepoužívané drobnosti si môžete odložiť v pivnici o výmere takmer 2 m², ktorá prislúcha k bytu.

 

Tento bytový dom prešiel rekonštrukciou iba prednedávnom a disponuje novým a moderným bezbariérovým výťahom.

 

Lokalita:

 

Bieloruská adresa patrí medzi najvýhľadavanejšie časti Michaloviec a to vďaka pešej dostupnosti služieb a zároveň tichosti lokality.

 

Pár krokov od bytového domu je obchodné centrum Lidl, Idea a rôzne ďalšie služby. Bonusom je pešia dostupnosť centra mesta do pár minút.

 

Vo vnútroblokoch sa nachádzajú novorekonštruované detské ihriská, čo ocenia deti, ale aj rodičia, ktorí ich môžu mať na očiach z pohodlia domova.

 

Cena 142 990 €

 

ID: 1048195

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 4. septembra, 2022 o 10:04

  • ID nehnuteľnosti: 1048195
  • Cena: 142,990€
  • Výmera: 72 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Zuzana Kakošová
0911 300 833

Kontaktný formulár