Kvalitný 7i rodinný dom v Tibave Predaj Exkluzívne

169,000€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj kvalitný a výnimočný RD s rozsiahlým pozemkom v obci Tibava pri Sobranciach.

Ak hľadáte pre seba a svoju rodinu bezpečné, pohodlné bývanie, tak ste na správnom mieste. Dom disponuje veľkým priestorom a nachádza sa v tichej uličke obce, mimo rušných a hlavných ciest.

Lokalita:

V obci nájdete motorest, pohostinstvo, dvoje potraviny, kaderníctvo a miestne obľúbené vinárstvo. Tibava je vyhľadávaná obec a vzdialená len jednu minútu od okresného mesta Sobrance. Michalovce sú 18 minút cesty autom.

Nádherná oblasť v bezprostrednej blízkosti prírody, chránených oblastí, turistických chodníkov a cyklotrás.

Dom:

Obrovským benefitom je, že sa dom predáva takmer kompletne zrekonštruovaný a zariadený. Majiteľom momentálne dom slúži ako dvojgeneračný s dvoma samostanými vstupmi.

Súčasťou nehnuteľnosti sú aj dve garáže, letná kuchynka, bio záhradka, ovocné stromy, vinica, kompletne oplotený pozemok, stodola, parkovacie miesta pre ďalšie 4 autá na pozemku.

Hlavný RD disponuje na prízemí terasou, predsieňou, obývacou izbou so sedacou súpravou, kúpeľňou, práčovňou, spálňou, priestrannou kuchyňou so špajzou a jedálenskou časťou s krbom. Kuchyňa je vybavená linkou, sporákom, mikrovlnkou, umývačkou riadu.

Teraska ponúka miesto na stôl, s možnosťou roztiahnutia markízy pri väčšom počte ľudí. Benefitom je dostatočné súkromie so slnečnou orientáciou.

Cez drevené schody pokračujeme na podlažie, ktoré tvorí veľká spálňa s výmerou úctihodných 54 m², kde majitelom išlo predovšetkým o komfort. Izba disponuje sedacou súpravou na relax po práci, manželskou posteľou, šatníkom, dvoma lodžiami a veľkoformátovým oknom, ktoré izbu príjemne presvetľuje.

Popri kúpeľni so sprchou a toaletou pokračujeme do veľkej izby o rozlohe 26 m², ktorá momentálne slúži ako detská izba dvoch detí. Tretia izba sa využíva ako hosťovská ale môže slúžiť aj ako šatník.

Samostatný apartmán disponuje veľkou kuchyňou s jedálenským stolom, špajzíkom a spálňou.

Záhrada je udržiavaná na 110 % s dospelou výsadbou okrasných a ovocných drevín, majiteľ k nej ponechá aj základné vybavenie záhradného náradia a kosačku.

K štandardom domu patrí ústredne kúrenie v dome a v apartmáne s plynovým kondenzačným kotlom. Hlavný dom má novú plechovú strechu a apartmán má eternit. Nová fasáda, zateplená severná strana, vstupná brána na diaľkové ovládanie a dom je napojený na vodu, elektriku, plyn a kanalizáciu. Konštrukcia nového domu je kváder/tehla a starý dom má 80% kváder a 20 % válka.

Poslednou vlnou rekonštrukcie prešiel dom v roku 2018 – nový kotol, podlahy, sadrokartónové podhľady a hygienická maľba.

Podlahová plocha domu je 238,19 m² a celková výmera pozemku je 2423 m².

Cena 169 000 €

ID: 1048284

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 1. mája, 2023 o 5:40

  • ID nehnuteľnosti: 1048284
  • Cena: 169,000€
  • Výmera: 238 m²
  • Pozemok: 2423 m2
  • Počet izieb: 7
  • Kúpeľne: 3
  • Garáž: 2
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár