Nadštandardný 3i na SNP Predaj

Cena na vyžiadanie

Popis

 

Hľadáte bývanie, kde na prvý pohľad očarí moderná rekonštrukcia, kde nechýbajú spotrebiče vysokej kvality dennej potreby, tak tento byt máme v ponuke práve pre vás.

 

 

Zuzana Kakošová z Reality Zemplín, ponúka na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii na excelentnej úrovni s nadčasovým dizajnom a kvalitnými materiálmi v najpokojnejšej lokalite Michaloviec sídliska SNP.

 

Vítané pokojné bývanie, výborný vkus so zmyslom pre detail a stále s atmosférou domova, sú benefity, ktorými sa tento byt pýši.

 

Byt:

 

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 5 rokmi. Je plne prakticky dispozične riešený tak, že svojim charakterom vyhovuje mladému páru ako aj rodinke.

 

Pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá ponúka štedrý úložný priestor. Chodba je spojovacím prvkom, ktorým sa vieme dostať do jednotlivých častí bytu samostatne. Po pravej strane sa nachádzajú izby, ktoré aktuálnym majiteľom slúžia ako spálňa a detská izba. Obe sú prakticky členené, v spálni je k dispozícii aj vstavaná roldor skriňa.

 

Prirodzene presvetlená obývacia izba je po ľavej strane, je tiež zaručeným miestom na spoločenské vyžitie ako aj odpočinok a relax. Disponuje praktickým prechodom do kuchyne, tak to po občerstvenie nebudete mať ďaleko.

 

Kuchyňa je moderná, vyrobená na mieru, v neutrálnych zemitých tónoch a so všetkými štandardnými aj neštandardnými zabudovanými spotrebičmi, ktoré potrebujete k bežnému životu. Zabudovaná je chladnička, mikrovnka, rúra, plynová varná doska, umývačka riadu, taktiež šikovne práčka a sušička, všetko kvalitných značiek. Miesto je tu dokonca aj pre jedálensky stôl pre štyri osoby.

 

Priamo chodbou je kúpeľňa, ktorá disponuje murovaným sprchovacím kútom, vaňou ideálnou k príjemnému relaxu, praktickým úložným priestorom a toaletou. Kúpeľňa aj napriek svojim kompaktnejším rozmerom pôsobí luxusne a komfortne.

 

Podlahová plocha bytu je 71,47 m². Nadbytočné veci si môžete odložiť v pivnici, ktorá prislúcha k bytu.

 

Nehnuteľnosť je klimatizovaná.

 

Lokalita:

 

Lokalita, ktorá sa zaslúžene teší čoraz väčšej popularite, sa vyznačuje skvelou občianskou vybavenosťou a to aj bez auta.

 

Vďaka lokalite a samotným bytovým domom, je toto vyhľadávané miesto predovšetkým mladými pármi a rodinkami, čo len pridáva ďalší fakt na jej vynímočnosti.

 

Množstvo zelene, detské ihriská vo vnútroblokoch, nepriechodnosť sídliska, viacero potravín, kozmetické salóny, chovateľské potreby, pizzéria, čerpacia stanica, autoservis a to do pár krokov, stále bez auta, kultúrne vyžitie vďaka zimnému štadiónu a mestskej športovej haly. Autom, alebo stále pešo, je do pár minút obchodné centrum Zemplín, Kaufland, Gymnázium a samotné centrum mesta.

 

Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného a udržiavaného bytového domu.

 

Cena na vyžiadanie u makléra.

 

ID: 1048160

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 21. júla, 2022 o 10:24

  • ID nehnuteľnosti: 1048160
  • Cena: Cena na vyžiadanie
  • Výmera: 71 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Zuzana Kakošová
0911 300 833

Kontaktný formulár