Novozrekonštruovaný 2i byt na Murgaša Predaj

102,490€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj novozrekonštruovaný 2-izbový byt vo výbornej časti Michaloviec a to na Murgašovej ulici.

Nové dostupné bývanie v pomyselnom strede mesta a zároveň s dobrou občianskou vybavenosťou je vyhľadávaným štandardom predovšetkým mladých rodín. Ak hľadáte miesto, ktoré súčasne vyniká aj prostredím plným zelene a dobrými mesačnými nákladmi, tak tento byt je ako stvorený pre vás.

Nehnuteľnosti v tejto časti mesta sú ideálne na bývanie ako aj investícia.


Lokalita:

Murgašove ulice sa tiahnu pomyselným stredom mesta Michalovce. Najväčšou výhodou lokality je jej vynikajúca občianska vybavenosť jednoducho každým smerom, ktorým sa vyberiete. Základné školy, materské školy, lekáreň, potraviny ako aj ostatné služby v pešej dostupnosti. Táto časť mesta ponúka aj blízkosť centra mesta, aj supermarketu Tesco a nákupné centrum Stop Shop.

Teda ak potrebujete vybehnúť na nákup alebo využiť ponúkané služby, môžete ísť pokojne pešo. Všetko máte nablízku.


Byt:

Vstupom do bytu doslova cítite jeho kompletnú novú rekonštrukciu, ktorá ulahodí aj vášmu oku. Napomáha mu poschodie a orientácia, vďaka čomu je prirodzene príjemne svetlý.

Nedávna rekonštrukcia s využitím kvalitných materiálov v neutrálnych farbách, s ktorými to pri zariaďovaní budete mať jednoduché a bez obmedzení.

Nová elektroinštalácia, znižované sadrokartónové stropy, benátsky štuk, sadrové stierky a kvalitný obklad či podlahy sú benefity, ktorými tento byt disponuje.

 

Vstupná chodba je nielen spojovacou časťou celého bytu ale aj miestom úložného priestoru podľa vlastného vkusu.

Vľavo chodbou priestranná izba so vstupom na krytú lodžiu. Vpravo chodbou druhá izba. Spálňa vpravo a obývacia izba vľavo, alebo opačne? Rozhodnutie je na vás.

Priamo chodbou vstup do kuchyne a do kúpeľne. Kúpeľňa praktických rozmerov s nadčasovým dizajnom disponuje vaňou a závesnou toaletou. Obklad je štýlovo moderný v zemitých farbách a nenútených tónoch.

Podlahová plocha je 54 m² a k bytu prislúcha aj pivnice o 2 m².

 

Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza prešiel rekonštrukciou ako zateplenie, má bezbariérový prístup aj výťah a celkovo disponuje udržiavaným dojmom.

 

Cena 102 490 €

 

ID: 1048229

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 2. mája, 2023 o 10:31

  • ID nehnuteľnosti: 1048229
  • Cena: 102,490€
  • Výmera: 54 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár