Pozemok pod lesom na výstavbu RD Predaj Výborná cena

34,000€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj slnečný, stavebný pozemok s vypracovaným projektom na výstavbu bungalovu.

Pozemkov na kúpu je všeobecne strašne málo – všade – a v Lesnom to platí niekoľkonásobne. Tento pozemok, ktorý môže byť váš, je umiestený v intraviláne obce Lesné, kde panuje naozaj absolutný kľud.


Obec:

Lesné je tichá dedina obklopená krásnou prírodou. Nachádza sa tu materská škola, dva kostoly a multifunkčné športové ihrisko s oddychovou zónou. Nechýba ani obľúbená farma s reštauráciou, kde môžete stráviť voľný čas s priateľmi a rodinou pri bowlingu a biliarde, či organizovať rôzne oslavy. Pre Vašich najmenších je tu zriadené detské ihrisko a obora s voľne žijúcimi zvieratami. Kopec Hôrka ponúka výnimočné pohľady na Východoslovenskú nížinu a Zemplínsku šíravu v pozadí s Vihorlatskými vrchmi.

Lesné je vzdialené len 10 minút autom od okresného mesta Michalovce. Do Strážskeho vám cesta autom potrvá necelých 7 minút.


Pozemok:

Celková výmera spomínaného pozemku je orientačne 1400 m² a jeho rozmery sú 13,6 m x 103 m.

Tento pozemok je čiastočne oplotený, uzamknutý a určený na výstavbu samostatného rodinného domu. Bonusom je, nové betonové oplotenie od suseda o dĺžke 32 metrov.

Obec disponuje kvalitnou asfaltovou cestou, verejným vodovodom, elektrickou prípojkou a plynovou prípojkou. 

Na pozemku sa nachádza spoločná studňa.

 

Pokiaľ sa budete chcieť na pozemok pozrieť osobne, zavolajte mi +421907888149 alebo napíšte na ondo@realityzemplin.sk – dohodneme termín a stretneme sa tam spoločne.

Majte sa a pekný zvyšok dňa.

 

Cena 34 000 €

 

ID: 1048238

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 1. februára, 2023 o 3:36

  • ID nehnuteľnosti: 1048238
  • Cena: 34,000€
  • Pozemok: 1453 m2
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár