Pozemok v rovnováhe s prírodou v Jovse Predaj Exkluzívne

40,000€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok obklopený množstvom zelene a vlastným potôčikom v obci Jovsa. Bývanie v tejto čarovnej lokalite ponúka vyhľadávané ticho a pokoj.

 

Osobná návšteva je v tomto prípade určite nad všetky fotky a informácie. Je tam totiž veľmi krásne, a to sa musí zažiť. 🙂

 

Pozemok:

Pozemok je kompletne oplotený a umiestnený v intraviláne obce.

Vedie k nemu asfaltová prístupová cesta a disponuje prípojkami: vodovod, plyn, elektrika a verejná kanalizácia.

Celková výmera je 1570 m². Pozemok má cca kosodĺžnikový tvar s vlastnou prístupovou cestou. Šírka 27m a dĺžka v jednej časti 35m a druhej až 51m. Prístupová časť má rozmery 13m x 29m.

 

Lokalita:

Obec Jovsa je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokoj uprostred očarujúcej prírody s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do mesta.

Nachádza sa tu matričný úrad, pošta, tri predajne potravín, základná a materská škola, detské ihrisko, pizzeria a bar. Voľné chvíle počas horúcich letných dní môžete stráviť aj pri východoslovenskom mori, Zemplínskej šírave, ktorej centrum je vzdialené len 6 minút cesty autom. Do okresného mesta Michalovce sa autom dostanete do 15 minút. Sobrance sú vzdialené 11 minút cesty autom.

Na chránenom území obce sa nachádza termálny prameň, ktorý obyvatelia využívajú ako zdroj pitnej vody. Okolie obce ponúka bohaté možnosti voľnočasových aktivít. Vďaka svojej polohe je Jovsa východiskovým bodom rôznych turistických ciest ako je vyhľadávané Morské oko či vrch Vihorlat.

 

Cena 40 000 €

 

ID: 1048263

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 10. marca, 2023 o 5:25

  • ID nehnuteľnosti: 1048263
  • Cena: 40,000€
  • Pozemok: 1570 m2
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár