Pozemok v Lekárovciach Predaj

24,990€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj pozemok v obci Lekárovce, vhodný na výstavbu rodinného domu alebo ako spríjemnenie voľných chvíľ na záhradke.

 

Lokalita:

Obec Lekárovce je vzdialené od okresného mesta Sobrance len 20 minút cesty autom. Do mesta Michalovce sa dostanete za necelých 25 minút. V obci nájdete škôlku, základnú školu, kostoly, futbalové ihrisko, potraviny Coop Jednota, Kaviareň na čiare a v dedine nechýba ani stomatologická ambulancia.

Ak ste milovníkom prírody určite vás poteší, že cez dedinu tečie rieka Uh a vy si tak viete spríjemniť deň prechádzkou popri rieke.

 

Pozemok:

Pozemok má v prednej časti ideálnu šírku až 20 m², dĺžky po stranách majú na jednej 127 m² a po druhej strane 117 m². Celková výmera je nádherných 2472 m².

Pozemok je vhodný na výstavbu rodinného domu je príjemný a rovinatý. Na pozemku sa nachádza starý domček, ktorý pri výstavbe viete využiť ako sklad na materiál či náradie.

 

Na pozemku je prípojka na vodu, a hneď pri pozemku sa nachádza prípojka na elektrinu a plyn. K pozemku vedie asfaltová prístupová cesta. Za pozemkom preteká rieka Uh.

 

Cena 24 990 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 v Družstevnom dome.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 6. augusta, 2023 o 4:42

  • ID nehnuteľnosti: 1048328
  • Cena: 24,990€
  • Pozemok: 2472 m2
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár