Pozemok s výhľadom na hrad Predaj

88,500€

Popis

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj pozemok s nádherným výhľadom na hrad, kde je plánovaná výstavba rodinných domov v obci Trnava pri Laborci.

 

Trnava pri Laborci, kde sa nachádza tento pozemok, je veľmi vyhľadávaná a obľúbená obec. Vďaka blízkosti Zemplínskej Šíravy a jej okolia.

 

Lokalita:

 

Trnava pri Laborci leží v nádhernom prostredí Východoslovenskej nížiny pod výbežkami pohoria Vihorlatu.

Obec je vzdialená 6 km od Michaloviec, rýchla a pohodlná dostupnosť cca 5 minút. Občianska vybavenosť v obci je pohostinstvo, potraviny a Levanduľová farma. V okolí sa nachádza obľúbená reštaurácia DejaVU.

Ak hľadáte aktívny oddych v lone prírody nielen pre seba, ale i pre deti, jazdiareň pri vstupe do dediny či Viniansky hrad je tým pravým miestom.

 

Pozemok:

 

Pozemok je obklopený nádhernou prírodou, je rovinatý, slnečný s kvalitnou asfaltovou prístupovou cestou. Výmera pozemku je 1800 m² a rozmery sú cca 16 m x 157 m. Poblízku sú inžinierske siete ako elektrika, voda a kanalizácia.

 

Hlavnou výhodou pozemku je jeho atraktívna poloha v rámci obce a to priamo pod hradom. Pozemok je určený na výstavbu rodinného domu.

 

Cena 88 500 €

 

ID: 1048157

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 23. apríla, 2023 o 10:17

  • ID nehnuteľnosti: 1048157
  • Cena: 88,500€
  • Pozemok: 1800 m2
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár