Praktický 2,5i byt na Okružnej Predaj

101,700€

Popis

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj príjemný a praktický 2,5i byt s dvoma lodžiami na obľúbenej Okružnej ulici v Michalovciach.

 

Lokalita:

Okružná ulica patrí medzi žiadané lokality mesta, ktorá sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou. V tejto lokalite nájdete obchody, materské a základné školy. Pre milovníkov jedla tu máme pizzeriu Naj a Keltskú reštauráciu. Všetkých rodičov určite poteší, že školy, škôlky dokonca aj súkromná umelecká škola Talent-Um, sú vzdialené len 5 minút pešo. Supermarket TESCO vám zabezpečí bezproblémové nákupy. Tento supermarket je vzdialený len 10 minút pešo. Nachádza sa tu aj obchodné centrum STOP SHOP s množstvom predajní.

Výhodou je aj blízkosť OBI, pri ktorom je obľúbený supermarket Lidl a taktiež predajňa s elektronikou Nay elektrodom.

 

Byt:

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej kuchyne s jedálenskou časťou, lodžiou, vstupom do zrekonštruovanej kúpeľne s rohovou vaňou a miestom pre práčku, ďalej vstupom do samostatnej izby s ďalšou lodžiou.

Vstupná chodba disponuje bezpečnostnými dverami a samostatnou toaletou s umývadlom. Z chodby sa vieme dostať do obývacej izby a do priestrannej spálne.

Tento vzdušný byt prešiel vlnou rekonštrukcie v roku 2018, od elektroinštalácie, plávajúcich podláh, plastových okien a murovaného jadra.

 

Podlahová plocha bytu je 57 m². Nachádza sa na ideálnom 2. poschodí z 6 s bezbariérovým výťahom.

 

Cena 101 700 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 v Družstevnom dome.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

 

PS: Predáme aj Vašu chyžku

Podrobnosti

Aktualizované: 22. septembra, 2023 o 9:21

  • ID nehnuteľnosti: 1048337
  • Cena: 101,700€
  • Výmera: 57 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár