RD v pokojnej uličke centra mesta Predaj Exkluzívne

220,000€

Popis

 

Tím Reality Zemplín Vám ponúka na predaj 4i rodinný dom s príjemnou záhradou, garážou, terasou, parkovaním pre 3 autá, priamo v centre mesta, slepej a pokojnej uličke A.S Makarenku.

 

Lokalita:

Bývanie v tejto exkluzívnej lokalite, priamo v centre mesta, prináša luxus v podobe pohodlia a zjednodušenia každodenného života. Excelentná občianska vybavenosť, pešia dostupnosť na námestie, mestský park plný zelene a ticho od hluku hlavných ciest, patria medzi hlavné výhody, ktoré táto časť mesta poskytuje.

Hneď pri dome sa nachádza VIII. Základná škola, detské jasle, mestský park a detské dopravné ihrisko, čo ocenia všetky rodinky s deťmi. Mestský Park Mieru je obľúbeným miestom na prechádzky, oddych a trávenie voľného času, ktorý v lete poskytuje príjemný tieň a chládok.

Nakúpiť si môžete v obľúbenej BILLE alebo v Coop Jednote na Námestí osloboditeľov, na ktoré sa dostanete za necelé 3 minúty pešo. Nachádzajú sa tam vyhľadávané reštaurácie, kaviarne, bary, inštitúcie, kaderníctva, lekárne, poliklinika a mnoho ďalších služieb. Vlastniť auto tu nie je nutnosťou, nakoľko všetko vybavíte do pár krokov.

 

Dom:

Prvé nadzemné podlažie domu tvorí priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, vstupná chodba, dve samostatné spálne, kúpeľňa a vstup do pivnice. Kuchyňa disponuje linkou a umývačkou riadu. Pre domácich je tu barové sedenie a keď sa stretne celá rodina, je k dispozícii priestranný jedálenský stol so stoličkami. Prvé nadzemné podlažie má výmeru 87,89 m² a pivnice 16 m ².

Cez schodisko sa dostávame na druhé nadzemné podlažie s izbou, ktorú súčasní majitelia používali ako hosťovskú, ďalej povala s predprípravou elektriny a odpadu, vstupom na veľkú krytú lodžiou s vysokou mierou súkromia. Toto podlažie má výmeru 101,2 m².

Na pozemku nájdete murovanú garáž pre jedno auto, parkovacie miesta pre ďalšie tri autá, sedenie s murovaným krbom a záhradou. Ideálne miesto na grilovačku či posedenie s priateľmi pri pohári vína.

Majitelia tento dom kompletne prerábali od roku 2010 až doteraz. K štandardom patrí šindľová sedlová strecha, plastové okná, konštrukcia váľka/tehla/kváder s podrezaním a hrúbkou stien až úctihodnýh 55 cm. Nová fasáda, elektrické rozvody v medi, ústredné kúrenie s úsporným plynovým kotlom a ohrev vody zabezpečuje elektrický bojlér.

Čerešničkou na torte sú kvalitné dubové parkety v dennej časti domu a piecka na túhe palivo, ktorá dotvára príjemnú atmosféru pri dlhých zimných večeroch.

 

Podlahová plocha domu je 114,31 m², celková výmera pozemku 303 m² a garáže je 18 m². Dom je napojený na inžinierske siete ako vodovod, kanalizácia, elektrická a plynová prípojka.

 

Cena 220 000 €

 

ID: 1048276

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 11. mája, 2023 o 2:29

  • ID nehnuteľnosti: 1048276
  • Cena: 220,000€
  • Výmera: 114 m²
  • Pozemok: 303 m2
  • Počet izieb: 4
  • Kúpeľne: 1
  • Garáž: 1
  • Výmera garáže: 18 mm2
Kontakt na makléra
Adriana Ondová
0907 888 149

Kontaktný formulár