RD na predmestí Michaloviec Predaj

133,500€

Popis

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom v Suchom, ktorý sa rozprestiera na dvoch podlažiach a disponuje veľkým pozemkom, garážou, dielničkou a hospodárskou časťou.

 

Lokalita:

Suché je malebná obec v okrese Michalovce so skvelou dostupnosťou do mesta. Bývanie v nádhernom prostredí lesov je snom snáď každého :-). Do mesta vedie kvalitná štvorprúdová cesta, ktorou sa dostanete za necelé 4 minúty autom ku všetkému čo potrebujete. Merkury Market, Kaufland, obchodný dom Lipa Park, DM drogéria, lekáreň, Pepco, Planeo elektro, autobusová a vlaková stanica.

V obci sa nachádza obecný úrad a kostol. Dokonalá kombinácia bývania pre náročnejších nových majiteľov, ktorí hľadajú pokoj od ruchu mesta, ale zároveň skvelú dostupnosť do mesta.

 

Dom:

Nehnuteľnosť je vhodná pre rodinu, ktorá požaduje veľkorysý priestor, bezpečné okolie, dobrých susedov a zeleň. Prvé nadzemné podlažie disponuje vstupnou predsieňou, kuchyňou so špajzou, obývacou časťou, spálňou s lodžiou, kúpeľňou, technickou miestnosťou a vstupom do garáže.

Cez schodisko pokračujeme na 2. p, kde je zrekonštruovaná kúpeľňa, hlavná spálňa s lodžiou, ďalšie 3 izby a šatník.

Podlahová výmera domu je 184.5 m² a celková výmera pozemku je 1990 m².

K štandardom domu patrí ústredné kúrenie s novým plynovým kotlom, ohrev vody zabezpečuje bojlér, konštrukcia je kvádrová, strešná krytina je plech a plastové okná. Dom je napojený na inžinierske siete – vodovod, elektrina, plyn a kanalizácia. Na pozemku sa nachádza studňa.

 

Cena 133 500 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 v Družstevnom dome.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

 

PS: Predáme aj Vašu chyžku

Podrobnosti

Aktualizované: 19. augusta, 2023 o 8:05

  • ID nehnuteľnosti: 1048335
  • Cena: 133,500€
  • Výmera: 185 m²
  • Pozemok: 1990 m2
  • Počet izieb: 6
  • Kúpeľne: 2
  • Garáž: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár