RD za cenu bytu priamo v Mi so znal. posudkom v cene Predaj Exkluzívne, Zľava 6000€

112,555€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom priamo v Michalovciach na Slovenskej ulici.

 

Lokalita:

 

Slovenská ulica sa nachádza v okrajovej časti mesta Michalovce, ktorá však disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Supermarket Kaufland, kde nakúpite všetko potrebné, je vzdialený len 4 minúty chôdze.

Peši sa do pár minút dostanete na Železničnú stanicu a do obchodného centra Lipa Park s rôznymi prevádzkami či obľúbenou kaviarňou Enjoy.

 

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza aj pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, banka, základná škola, materská škola a čerpacia stanica. Najlepšia zmrzlina v meste či vyhľadávaná Palacinkáreň u priateľov, a ďalšie obľúbené reštaurácie sú vzdialené do 10 min chôdze.

 

Dom:

 

Rodinný dom typu štvorec postavený z tehly, ponúka ústredné kúrenie s radiátormi a plynovým kotlom, sedlovú strechu so strešnou krytinou z eternitu, parkety, dlažby, drevené okná, inžinierske siete – vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a kanalizáciu.

 

Hlavným vstupom sa ocitneme vo vstupnej chodbe.

Po ľavej strane je kuchyňa s linkou, sporákom, jedálenským stolom a vstupom do letnej kuchynky, ktorá po menšej úprave ponúka ideálne miesto na letné grilovačky či posedenie s priateľmi pri dobrom pohári vína.

Po pravej strane sa nachádza chodba, z ktorej sa vieme samostatne dostať do obývacej izby, dvoch spální, špajzíku, kúpeľne a schodmi na podkrovie.

 

Táto nehnuteľnosť s nádhernou záhradou je vhodná pre klienta, ktorý si ju dotvorí podľa vlastných predstáv o vysnívanom domove.

 

Podlahová plocha domu je 112,88 m², pivnice 34,23 m², zastavaná plocha 141 m² a celková výmera pozemku je 572 m².

 

Cena 112 555 €

 

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 15. augusta, 2023 o 5:12

  • ID nehnuteľnosti: 1048240
  • Cena: 112,555€
  • Výmera: 112 m²
  • Pozemok: 572 m2
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Adriana Ondová
0907 888 149

Kontaktný formulár