Rekreačná chata na Kamenci Predaj

99,999€

Popis

Ak hľadáte chatu na vlastnú rekreáciu či podnikanie, tak ste na správnom mieste. Nehnuteľnosť má veľký potenciál vďaka najžiadanejšej lokalite v rámci Šíravy, napríklad ako prenájom pre turistov.

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj 3i rekreačnú zariadenú chatu na Zemplínskej Šírave v stredisku Kamenec.

 

Lokalita:

 

Kamenec je jednou z najobľúbenejších a najvyhľadávanejších častí Zemplínskej Šíravy.

Množstvo ruchu a rôzne akcie Vám zaručia že sa nudiť určite nebudete. Na svoje si totižto v tejto rekreačnej oblasti prídu ako aj nadšenci motokár tak i lunaparkov. Počas letnej sezóny sa priamo v stredisku Motela Kamenec konajú rôzne koncerty či diskotéky. Nájdete tu vonkajšie kúpaliská a v tesnej blízkosti sa nachádza Thermalpark, ktorý ponúka vodný a saunový svet. Na dobré jedlo si môžete vybrať jednu z mnohých reštaurácií.

Ak máte radi prírodu v okolí sa nachádza Viniansky hrad či Morské oko v minulosti nazývané taktiež Veľké Vihorlatské jazero, ktoré je najväčším jazerom vo Vihorlatských vrchoch.

 

Chata:

 

Táto rekreačná chata sa rozprestiera na dvoch nadzemných podlažiach. Prvé podlažie disponuje letnou kuchynkou s pivničným priestorom. Druhé nadzemné podlažie ponúka vstupnú predsieň, hlavnú časť ktorou je obývacia izba prepojená s kuchynským kútom, dve spálne a kúpeľňa.

Kuchyňa má linku a sporák. Kúpeľňa disponuje klasickou vaňou, miestom pre práčku a toaletou.

Na pozemku sa nachádza miesto na letné opekačky a pôvodný bazén. Celý pozemok je mierne svahovitý s kamenistou prístupovou cestou.

 

K štandardom nehnuteľnosti patrí rovná strecha so strešnou krytinou z plechu, konštrukcia je drevo/kváder, kúrenie je lokálne na tuhé palivo, inžinierske siete – vodovod, elektrická prípojka a kanalizácia.

 

Podlahová výmera chaty s terasou je 85 m² a výmera pozemku je bohatých 452 m².

 

Cena 99 999 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 v Družstevnom dome.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 7. augusta, 2023 o 11:39

  • ID nehnuteľnosti: 1048325
  • Cena: 99,999€
  • Výmera: 85 m²
  • Pozemok: 452 m2
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár