Rodinný dom neďaleko Šíravy Predaj

96,800€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s garážou a rozsiahlým pozemkom v obci Hnojné neďaleko od Zemplínskej Šíravy.

 

Obec:

 

Hnojné sa nachádza iba 11 minút cesty autom od okresného mesta Michalovce a 6 minút od Sobraniec.

Ak si potrebujete prečistiť hlavu, ste milovníkom dlhých prechádzok a rekreácie, tak vás poteší Zemplínska Šírava takmer na skok. Prístup k nej z tejto strany je možný od Zalužíc, Lúčok alebo Jovsy. Upravená hrádza je vhodná pre korčuliarov, bežcov či cyklistov.

 

Dom:

 

Veľkým benefitom spomínaného domu je jeho kompletná rekonštrukcia pred dvoma rokmi – strecha, okná, zateplenie, elektroinštalácia, vodoinštalácia, steny, podlahy a kúrenie.

 

Dom je možné kúpiť kompletne zariadený, vybalíte zubnú kefku a môžete hneď bývať alebo úplne prázdny a nábytok si už kúpite sami.

 

Dom tvorí vstupná chodba, vzdušná obývacia izba prepojená s kuchyňou, prechodná izba, hlavná spálňa a priestranná kúpeľňa ladená v zemitých farbách s moderným obkladom, vybavená rohovou vaňou, miestom pre práčku a toaletou.

 

Kuchyňa vyrobená na mieru v čiernobielej kombinácii disponuje plynovým sporákom, vstavanou rúrou, mikrovlnkou a jedálenským stolom so stoličkami.

 

Za domom sa nachádza murovaná garáž s technickou miestnosťou o výmere 26,18 m², hospodárske časti s výmerou 13,72 m² a veľkorysá záhrada.

 

Podlahová plocha domu je 99,9 m² a celková výmera pozemku je nadštandardných 5761 m².

 

Parkovanie je bezproblémové, priamo na vlastnom pozemku kľudne aj pre 5 áut.

 

K štandardom domu patria plastové okná v celom dome, tehlová konštrukcia objektu, centrálne kúrenie zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom s radiátormi, sedlová strecha so strešnou krytinou z pozinkovaného plechu a zabezpečenie bezpečnostnými dverami.

 

Dom má inžinierske siete – vodovod, elektrickú prípojku a plynovú prípojku. Na pozemku sa nachádza žumpa. Polievanie záhrady uľahčuje vlastná studňa na pozemku.

 

Cena 96 800 €

 

ID: 1048204

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 18. októbra, 2022 o 8:41

  • ID nehnuteľnosti: 1048204
  • Cena: 96,800€
  • Výmera: 99 m²
  • Pozemok: 5761 m2
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
  • Garáž: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár