Rodinný dom v Remetských Hámroch Predaj Zľava 4000€

91,900€

Popis

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj rodinný dom v krásnom prostredí Vihorlatských vrchov v obci Remetské Hámre, teda na skok od Morského oka.

 

Lokalita:

Neskutočnú atmosféru dotvára neopakovateľná lokalita, keďže táto nehnuteľnosť sa nachádza takmer v lese.

Obec má excelentnú občiansku vybavenosť ako materská škola, pošta, pekáreň, reštaurácia, pohostinstvo, potraviny, penzión Kaštielik a zdravotné stredisko. V okolí je Sninský kameň, Viniansky hrad, Drieň, Nežabec, Jasenovský hrad, Kremenec a Jarabá skala.

Remetské Hámre sa nachádzajú 19 minút cesty autom od Michaloviec a 11 minút cesty od Sobraniec. Hodinu a 7 minút od Košíc a človek sa ocitne v krásnom prostredí prírody.

Vihorlatské vrchy sú ideálne miesto na oddych, romantické prechádzky, alebo aktívnu turistiku aj pre rodiny s deťmi.

 

Dom:

Tento kompletne podpivničený rodinný dom má veľkú obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou, priestrannú vstupnú chodbu, dve samostatné spálne, kúpeľňu a krytú terasu (16 m²), kde si môžete vychutnávať rannú kávu s krásnymi výhľadmi na okolitú zeleň.

Na pozemku sa nachádza hospodárska a technická časť, garáž a drevený altánok.

Vybavenie kúpeľne je rohová vaňa, sprchovací kút, miesto pre práčku a toaleta. Kuchyňa disponuje linkou na mieru, sporákom a jedálenským stolom pre päť osôb.

Zastavaná plocha je 209 m² a pozemku celkovo 971 m².

Konštrukcia objektu je kombinácia tehla/kváder. Kúrenie je ústredné, zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom. Strecha je sedlová so strešnou krytinou z eternitu. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka a žumpa.

 

Cena 91 900 €

 

ID: 1047987

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 23. apríla, 2023 o 10:40

  • ID nehnuteľnosti: 1047987
  • Cena: 91,900€
  • Výmera: 209 m²
  • Pozemok: 971 m2
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
  • Garáž: 1