Rodinný dom na skok od Michaloviec Predaj Zľava 10000€

66,900€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom typu vinkeľ, v pôvodnom ale zachovalom stave v obci Šamudovce.

 

Obec:

 

Šamudovce majú rýchlu a bezproblémovú dostupnosť do Michaloviec, iba 5 minút cesty autom. Obec disponuje základnou školou a susedná obec Krásnovce má materskú školu, potraviny, mäsiarstvo a autoservis.

Do pár minút časť Michaloviec – Močarany – s výbornou ponukou služieb ako železničná stanica, reštaurácia Rustika, CBA potraviny a stavebniny. Dom a okolie ponúka kľudnú lokalitu s výbornou dostupnosťou do rušného okresného mesta.

 

Dom:

 

Hlavným vstupom sa ocitneme vo vstupnej predsieni a pokračujeme cez priechodnú izbu do obývacej časti. Po ľavej strane máme dve veľké samostatné izby o výmerách cca 22 m² a oproti ďalšia menšia izba o 8,43 m². Po pravej strane pokračujeme chodbou do kúpeľne, vybavenej toaletou, sprchovacím kútom, práčkou a klasickou vaňou.

 

Cez chodbu a priechodný špajz vstupujeme do kuchyne vybavenej linkou, sporákom, pieckou, jedálenskou časťou, komorou na potraviny a ďalším vstupom do záhrady.

 

Ak túžite po zmene hektického mestského bývania v paneláku, môžete ho zmeniť na pokojný život v tomto rodinnom dome na dedine.

 

Táto nehnuteľnosť je jednopodlažná a čiastočne podpivničená. Na pozemku sa nachádza garáž, hospodárska časť a záhrada. Parkovať sa dá v garáži, ako aj pred domom na vlastnom pozemku.

 

Podlahová plocha domu je 132,28 m² a celková výmera pozemku je 1159 m².

 

K štandardom domu patrí keramická dlažba, škvarobetónová konštrukcia objektu, kúrenie lokálne pomocou gamatiek a sedlová strecha so strešnou krytinou z plechu. Dom má IS – vodovod, elektrickú prípojku, plynovú prípojku a kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza vlastná studňa.

 

Majte sa pekne a pokiaľ vás tento dom zaujal, tak sa čoskoro uvidíme na prehliadke.

 

Cena 66 900 €

 

ID: 1048205

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 29. októbra, 2022 o 7:54

  • ID nehnuteľnosti: 1048205
  • Cena: 66,900€
  • Výmera: 132 m²
  • Pozemok: 1159 m2
  • Počet izieb: 5
  • Kúpeľne: 1
  • Garáž: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár