Rozprávková chalupa v Petrovciach Predaj Exkluzívne, Novo-zrekonštruované

45,000€

Popis

 

Adriana Ondová z Reality Zemplín, ponúka na predaj rozprávkovú, zrekonštruovanú chalupu vhodnú aj na celoročné bývanie v nádhernom lesnom prostredí v dedinke Petrovce pri Sobranciach.

 

Lokalita:

Obec sa nachádza iba 13 minút cesty autom od Sobraniec, 28 minút cesty od Michaloviec, hodinu a pol od Košíc. Petrovce majú potraviny s pohostinstvom a detské ihrisko.

Táto nedotknutá príroda je výbornou voľbou pre ľudí, ktorí potrebujú dokonalo zrelaxovať, vypnúť, byť v absolútnom tichu a skoro na samote s knihou alebo pohárom vína. Erb obce vystihuje, že sa tu výborne darí čerešniam a oblasť je známa ako najvýchodnejší sad jedlých gaštanov.

Raritou obce sú dva vodovody, okolité lesy a lúky ponúkajú výborné možnosti rekreácie.

 

Exteriér:

Na pozemku sa nachádza hlavný rodinný dom typu rovná chyžka, samostatný hosťovský domček, dvor a kryté parkovacie miesto pre jedno auto.

 

Rovná chyžka:

Hlavným vstupom sa ocitneme vo vstupnej predsieni. Po ľavej strane sa nachádza veľkorysá kuchyňa, ktorá je vybavená linkou, sporákom a miestom pre jedálenskú časť. Hneď oproti vstupu je kúpeľňa s klasickou vaňou, umývadlom, toaletou, elektrickým bojlerom, miestom pre práčku a toaletou.

Po pravej strane pokračujeme do príjemnej obývacej časti s murovaným krbom, ktorý dotvára príjemnú atmosféru pri dlhých zimných večeroch.

Posledná izba je spálňa s miestom pre manželskú posteľ a skrine.

Veľkým benefitom je takmer kompletná rekonštrukcia, ktorá v posledných rokoch prebiehala postupne. Vykurovanie je pomocou gamatky a krbom s prieduchmi vedenými po celom dome. K ďalším štandardom patrí plechová strecha a zateplenie.

Nehnuteľnosť má elektrickú prípojku, plynovú prípojku, čističku a vlastnú studňu. V blízkosti pozemku sa nachádza kanalizácia.

Podlahová plocha hlavnej chalupy je 71,67 m², hosťovského domčeka 30 m² a pozemok je o celkovej výmere 651 m².

 

Samostatný hosťovský domček disponuje kuchynskou časťou s linkou, kachľou a prístelkou. Ďalej útulná obývacia izba so vstupom na budúcu terasu.

 

Cena 45 000 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 24. augusta, 2023 o 2:09

  • ID nehnuteľnosti: 1048226
  • Cena: 45,000€
  • Výmera: 71 m²
  • Pozemok: 651 m2
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Adriana Ondová
0907 888 149

Kontaktný formulár