Šarmantný 1i byt na Tulipánovej ulici Predaj

66,990€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj investičný, šarmantný 1 izbový byt s lodžiou v Michalovciach na Tulipánovej ulici.

 

Lokalita:

Lokalita, ktorá sa zaslúžene teší čoraz väčšej popularite, sa vyznačuje skvelou občianskou vybavenosťou, a to aj bez auta. Vďaka lokalite a samotným bytovým domom, je toto miesto vyhľadávané predovšetkým mladými pármi a rodinkami, čo len pridáva ďalší fakt na jej výnimočnosti.

Množstvo zelene, detské ihriská vo vnútroblokoch, nepriechodnosť sídliska, viacero potravín, kozmetické salóny, chovateľské potreby, pizzeria, čerpacia stanica, autoservis, a to do pár krokov stále bez auta, kultúrne vyžitie vďaka zimnému štadiónu a mestskej športovej haly. Autom, alebo stále pešo, je do pár minút obchodné centrum Zemplín, Kaufland, Gymnázium a samotné centrum mesta.

 

Byt:

Byt disponuje centrálnou časťou so sedacou súpravou, šatníkom a krytou lodžiou. Ďalej vstupnou predsieňou, kuchyňou a kúpeľňou.

Šatník na mieru ponúka množstvo úložného priestoru, kde si môžete odložiť svoje sezónne oblečenie.

Kúpeľňa disponuje klasickou vaňou, umývadlom, práčkou a samostatnou toaletou. Kuchyňa v zemitých farbách robená na mieru má sporák, vstavanú rúru na pečenie, mikrovlnku, jedálenskú časť pre dvoch a chladničku.

 

Prehliadku na tomto byte zavŕšime obhliadkou lodžie s výhľadom na naše mesto. 🙂

 

Byt sa nachádza na šiestom poschodí zo siedmich s bezbariérovým výťahom. Naplánované je zateplenie bytového domu a rekonštrukcia spoločných priestorov v Novembri. Ako budúci majitelia oceníte nízke mesačné náklady, cca 60eur na jednu osobu.

 

Podlahová plocha bytu s lodžiou je 38.13 m². Bicykle, pneumatiky a ďalšie drobnosti si odložíte v pivnici, ktorá prislúcha k bytu.

 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac podrobností o byte alebo lokalite, tak nám napíšte alebo zavolajte, my vám podáme doplňujúce informácie a dohodneme sa prípadne aj na prehliadke.

 

Cena 66 990 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 v Družstevnom dome.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

 

PS: Predáme aj Vašu chyžku

Podrobnosti

Aktualizované: 27. augusta, 2023 o 10:23

  • ID nehnuteľnosti: 1048338
  • Cena: 66,990€
  • Výmera: 38 m²
  • Počet izieb: 1
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár