Šarmantný 3i byt v žiadanej časti Predaj Zariadený

114,900€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj zrekonštruovaný a čiastočne zariadený 3 izbový byt s lodžiou na Volgogradskej ulici.

 

Lokalita:

Výhodná lokalita nehnuteľnosti, ktorá sa vyznačuje každodenným pohodlím, vďaka výbornej vybavenosti a dostupnosti učarovala už mnohým mladým rodinám. Dostupnosť služieb v pešej dostupnosti zvyšuje kvalitu života v tejto časti mesta.

Neďaleko krokom sa nachádza obchodný dom Lidl, Idea, GVP, reštaurácia Pestucci, kaviarničky, pizzeria u Miťkesa, detské centrum Divočinka, cukráreň Siesta a Jednota.

Prednosťou bytu je pokojná lokalita ako aj jeho svetlosť a svieža príjemná atmosféra. Vynikajúcu atmosféru dotvára okolitá zeleň a veľké parkoviská priamo pod bytovým domom, preto to s ťažkým nákupom nebudete mať ďaleko.

 

Byt:

Dispozícia bytu vytvára vítaný komfort bývania.

Cez bezpečnostné dvere vstupujeme do vstupnej chodby. Po pravej strane je šikovný šatník a rozmerovo rovnaká komora. Po ľavej strane je útulná kuchyňa, kde si nájdu priestor všetky často používané spotrebiče ako sporák, chladnička, mikrovlnka a kuchynský stôl so stoličkami.

Následne pokračujeme do priestrannej chodby z ktorej sa samostatne vieme dostať do ostatných častí bytu.

Priamo oproti sa nachádza prerobená kúpeľňa v príjemných farbách, vybavená klasickou vaňou, umývadlom, miestom pre práčku a oddelenou toaletou.

Po pravej strane vstupy do izieb, takmer identických rozmerov a orientovaných do tichého dvora. Spálňa disponuje vstavanou skriňou. Po ľavej strane prejdeme do srdca bytu, obývacej izby s priestrannou dispozíciou a príjemnou orientáciou a pokračujeme na slnečnú a krytú lodžiu.

 

Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, ktorý pôsobí čisto a udržiavane. Nový bezbariérový výťah (2022) a naplánovaná rekonštrukcia spoločných priestorov v najbližšej dobe.

 

Podlahová výmera bytu je 72,4 m². K bytu prislúcha aj pivničná kobka.

 

Cena 114 900 €

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 v Družstevnom dome.

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 14. augusta, 2023 o 10:49

  • ID nehnuteľnosti: 1048327
  • Cena: 114,900€
  • Výmera: 72 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár