Šikovný 2i byt na top adrese Predaj Exkluzívne

69,555€

Popis

 

Patrik Ondo z Reality Zemplín ponúka na predaj udržiavaný 2-izbový byt na Užhorodskej ulici v Michalovciach.

 

Z viacerých dôvodov môžeme túto nehnuteľnosť považovať za ideálnu aj ako investíciu na prenájom či airbnb a to vďaka skvelej lokalite, výbornej dispozícii bytu, dobrej dostupnosti na pešo a nízkym mesačným nákladom.

 

Lokalita:

 

Príjemné prostredie obklopené prírodou, pokojná lokalita mimo ruchu frekventovaných ciest, jednoduchá dostupnosť do centra mesta a dostačujúca občianska vybavenosť, to všetko vám ponúka táto časť mesta.

Do pár minút peši sa nachádza obľúbený Lidl, GVP, pizzeria, vyhľadávaná reštaurácia Pestucci, interiérové ihrisko Divočinka a mnoho ďalších služieb. V okolí nájdete aj potraviny Coop Jednota, cukráreň, gymnázium, základné školy či kaderníctvo. Do centra mesta na Námestie osloboditeľov vám cesta peši potrvá približne 10 minút.

Skvelým benefitom je blízkosť rieky Laborec, kde si môžete spríjemniť voľné chvíle prechádzkami a oddychom v krásnom prostredí s množstvom zelene.

 

Byt:

 

Tento čiastočne zrekonštruovaný byt vo veľmi dobrom, udržiavanom stave pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, ďalej obývacej izby prepojenej s kuchynou, kúpeľne so samostatnou toaletou. Súčasťou bytu je aj šatník a malá špajzka, čo určite poteší každého záujemcu, keďže takýto dodatočný úložný priestor sa vyskytuje len výnimočne.

 

Nehnuteľnosť prešla pred pár rokmi čiastočnou rekonštrukciou. V byte boli menené podlahy, plastové okná a v roku 2018 bola vymenená nová kuchynská linka.

 

Podlahová plocha bytu predstavuje 39,10 m². Sezónne a nepotrebné veci si môžete uložiť v pivničná kobka o rozlohe cca 2m², ktorá prislúcha k bytu.

 

Bytový dom disponuje bezbariérovým, novým výťahom z roku 2020 a kočikárňou.

 

Cena 69 555 €

 

ID: 1048270

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 17. marca, 2023 o 3:13

  • ID nehnuteľnosti: 1048270
  • Cena: 69,555€
  • Výmera: 39 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár