Slnečný 3i byt v najžiadanejšej časti Východu Predaj

119,000€

Popis

 

Byt sme pripravili a zariadili našim HOMESTAGINGom s dôrazom na efektívnu prezentáciu, vzbudenie pozitívnej emócie a prvého dojmu.

Takto vieme pripraviť na predaj aj tvoju chyžku.

Prajeme pekný deň

Tím Reality Zemplín

___________________________

Patrik Ondo z Reality Zemplín, ponúka na predaj 3-izbový byt s vynikajúcou polohou na sídlisku Východ v Michalovciach na Ukrajinskej ulici.

Byt, ktorého lokalitu oceníte predovšetkým vďaka výbornej pešej dostupnosti rôznorodých služieb ako aj centra mesta. Kto má rád menej frekventovanú ulicu, avšak so všetkými benefitmi občianskej vybavenosti na vysokej úrovni, tak tento byt je pre neho ideálny.

 

Lokalita:

 

Nachádza sa na Ukrajinskej ulici, kde 5 min. chôdzou je vzdialené obchodné centrum Idea, Lidl, GVP, reštaurácia Pestucci, Divočinka, pizzeria u Miťkesa, cukráreň, pekáreň, kaderníctvo Monika, kaviarničky, plus pár minút aj základná škola Pavla Horova a materská škola.

Vďaka pešej dostupnosti potreba vlastniť auto v tejto lokalite bude sekundárna, avšak ak patríte medzi majiteľa jedného alebo aj viacero áut, tak ani o parkovacie miesto nebude núdza. Priamo pod bytovým domom sa nachádza verejné parkovisko, kde bez najmenších problémov zaparkujete o akejkoľvek hodine.

 

Ideálne miesto pre život ako začínajúcemu mladému páru aj rodine, teda miesto kde si nemusíte vyberať medzi pokojným rodinným životom a ruchom mesta na dosah. Vyhľadávaný zlatý stred.

 

Byt:

 

Vstupom do bytu sa ocitneme v hale, ktorá je neodmysliteľným praktickým prvkom, ktorý oddeľuje súkromnú časť od tej spoločenskej.

Ako prvý je vstup do kuchyne v neutrálnych farbách a vybavenej všetkým potrebným. Oproti nenahraditeľný úložný priestor, vďaka dvom oddeleným komorám. Potrebujete miesto na šatstvo či obuv, využijete ich ako šatník. Ste gurmán, ktorý si rád dopraje jedlo z domácich surovín a potrebujete komoru na potraviny, tak ich tu máte rovno dve. Je iba na Vás ako ich využijete.

Následne vás privíta otvorená denná časť bytu a to priestranná obývacia izba so vstupom na lodžiu. Prirodzene pôsobí vzdušne a príjemne svetlo. Z lodžie je krásny výhľad, ktorý oceníte pri rannej káve alebo večernom pohári vína.

Kúpeľňa je praktických rozmerov, obložená svetlou zemitou keramickou dlažbou a vybavená priestrannou vaňou. Toaleta je samostatná. Ako posledné sú dve rozmerovo takmer identické izby, ktoré plnohodnotne splnia potrebu komfortného bývania.

 

Byt s podlahovou plochou 71.43 m² prešiel čiastočnou rekonštrukciou a prislúcha k nemu aj pivnica o rozmere 2 m².

 

Nachádza sa v bytovom dome s novým výťahom a menenými stupačkami. Spoločné priestory sú novorekonštruované, pôsobia moderne a čisto.

 

Cena 119 000 €

 

ID: 1048227

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 9. januára, 2023 o 9:03

  • ID nehnuteľnosti: 1048227
  • Cena: 119,000€
  • Výmera: 71 m²
  • Počet izieb: 3
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Patrik Ondo

Kontaktný formulár