Starý gazdovský domček s pozemkom Predaj

34,777€

Popis

 

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj starší gazdovský domček s pekným pozemkom, popri ktorom preteká lesný potôčik v krásnej, historickej obci Staré.

 

Lokalita:

 

Obec má pahorkatinový charakter a nachádza sa v nádhernom lesnom prostredí s prevládajúcimi listnatými stromami a nádhernými scenériami okolitých kopcov, lesov a nekonečných lúk. Táto obec disponuje občianskou vybavenosťou – potraviny, butik, základná škola a škôlka.

 

Okresné mesto Michalovce je od obce vzdialené 9 minút cesty autom a Strážske len 2 minútky.

 

Ak si potrebujete prečistiť hlavu, ste milovníkom dlhých prechádzok a rekreácie, tak Vás poteší upravené centrum obce so zachovanými historickými pamiatkami, blízke lesy, okolie Laborca a prístrešky s lavičkami a ohniskami.

 

Dom:

 

Tento kamenný gazdovský domček v pôvodnom stave, umožňuje novému majiteľovi ho celý zrenovovať podľa vlastných predstáv, od podlahy po strop.

 

Domček má dve samostatné izby, medzi ktorými je priechodná miestnosť, ktorá slúžila ako kuchynka. V zadnej časti domu je komora, ktorá by po rekonštrukcii mohla slúžiť, ako kúpeľňa. Hrúbka obvodových kamenných múrov je 50 cm.

 

Záhrada za domom je ideálne miesto na únik od ruchu veľkomesta alebo na posedenie s priateľmi pri pohári vína.

 

Podlahová plocha domu je 83 m², komora 24,46 m² a celková plocha pozemku 2715 m².

 

Drevené okná, kamenná konštrukcia objektu a sedlová strecha so strešnou krytinou z plechu. V blízkosti sa nachádzajú IS: vodovod, elektrická prípojka a plynová prípojka.

 

Cena 34 777 €

 

 

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námestí osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 24. mája, 2023 o 4:18

  • ID nehnuteľnosti: 1048086
  • Cena: 34,777€
  • Výmera: 83 m²
  • Pozemok: 2715 m2
  • Počet izieb: 3
Kontakt na makléra
Patrik Ondo
0907 888 149

Kontaktný formulár