Úplne nový 2i byt v tip-top lokalite Predaj Náš homestaging

122,000€

Popis

Byt sme pripravili a zariadili našim HOMESTAGINGom s dôrazom na efektívnu prezentáciu, vzbudenie pozitívnej emócie a prvého dojmu.

Takto vieme pripraviť na predaj aj tvoju chyžku.

Prajeme pekný deň

Tím Reality Zemplín
___________________________

Adriana Ondová z Reality Zemplín, ponúka na predaj úplne nový, slnečný 2-izbový holobyt s vlastným parkovacím státim v novovybudovanom projekte na Okružnej ulici v Michalovciach.

 

Lokalita:

 

Spomínaný byt sa nachádza na top adrese v rámci mesta s výbornou občianskou vybavenosťou. Pri bytovom dome sa nachádzajú prevádzky reštaurácii, potravín, pizzerii, kvetinárstvo, kaderníctvo či obchodný dom Demos. Až dve základné, ako aj materské školy, taktiež v pešej vzdialenosti.

 

Ak si ráno potrpíte na čerstvé pečivo, stačí pár krokov k obľúbenej pekárničke Remetské Hámre.

 

Do centra mesta sa krokom dostanete za 10 minút alebo sa môžete zviesť MHD-čkou. Tí, ktorí využívajú vlaky, ocenia železničnú stanicu iba necelých 13 minút pešo. Priaznivcov behu poteší bežecká trať 4. základnej školy. Táto lokalita má mnoho kvalitných výhod, až nie je jednoduché, ktorú z nich uprednostniť.

 

Byt:

 

Kto si potrpí na absolútnu originalitu v zariaďovaní vlastného bývania, tak tento holobyt je pre neho ideálny. Dizajnové riešenia do najmenších detailov si pri zariaďovaní interiéru môžete doladiť podľa vlastného vkusu.

 

Pri vstupe do bytu cez bezpečnostné dvere sa nachádza chodba s moderným videovrátnikom a miestom pre vstavanú alebo šatníkovú skriňu.

 

Z chodby je najbližšie spálňa, ktorá disponuje bohatou výmerou takmer 15 m². Je vybavená miestom pre pohodlnú manželskú posteľ a naozaj veľký šatník. Oproti spálňi sa nachádza kúpeľňa o výmere 3,69 m².

 

Veľkorysá obývacia časť s kuchyňou o výmere takmer 21 m² disponuje vstupom na balkón a výhľadom na zeleň. Francúzske okno privádza do bytu nenahraditeľné bohaté prírodné svetlo. Orientácia nehnuteľnosti ponúka výhľady a západy slnka, ktoré si zamilujete.

 

K bytu prislúcha aj parkovacie státie hneď pod bytovým domom, ku ktorému sa pohodlne dostanete zadným vchodom.

 

Podlahová plocha bytu s balkónom je 49,80 m². Nadbytočné veci si môžete odložit v murovanej pivnici, ktorá prislúcha k bytu.

 

Jedným z benefitov tejto novostavby je, že všetko je nové, moderné a čisté. Niekoľko rokov do bytového domu nebudete musieť investovať nič naviac a to znamená výraznú úsporu vašich nákladov.

 

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac podrobností o byte alebo lokalite, tak nám napíšte alebo zavolajte, my vám podáme doplňujúce informácie a dohodneme sa prípadne aj na prehliadke.

 

Cena 122 000 €

 

ID: 1048126

Nehnuteľnosť bola nafotená spoločnosťou Reality Zemplín.
Radi Vám pomôžeme s racionálnym a serióznym predajom Vašej chyžky. Ak nás budete nezáväzne kontaktovať, budeme sa iba tešiť.

Uvítame Vás pri dobrej káve na Námesti osloboditeľov 1 (Družstevný dom).

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Reality Zemplín.

Podrobnosti

Aktualizované: 30. júna, 2022 o 6:37

  • ID nehnuteľnosti: 1048126
  • Cena: 122,000€
  • Výmera: 49 m²
  • Počet izieb: 2
  • Kúpeľne: 1
Kontakt na makléra
Adriana Ondová
0911 300 833

Kontaktný formulár